Reiki Kliinik

Reiki Kliinik – energeetilise tervendamise ja massaaži keskus

Written By: Reiki Kliinik - dets• 02•11

Artikkel ilmus 26. mail 2010 Äripäeva lisalehes Tervise uudised.

Dr. Mikao Usui
Reiki Kliinik – energeetilise tervendamise ja massaaži keskus

Küsimus tervisest on kõige tähtsam küsimus elus. Tervisest sõltub kõik – sisemine rahu ja õnn, hoiak ja käitumine, edu elus. Ja üle kõige sõltub elu ise tervisest.
Kõik organismid on võimelised end ise taastama. Nii suudab ka inimese organism ennast ise taastada. Tihtipeale on selleks vaja ainult väikest tõuget, mis viib paranema hakkamiseni.
Iidsetest idamaistest filosoofiatest on teada, et keha ja vaimu ühtsus on aluseks heale enesetundele ja õnnelik olemisele. Õnnelik ja rahulolev inimene on ka üldjuhul alati hea tervise juures. Vanad filosoofiad tegelevadki inimese mõttemaailma korrastamise ja närvisüsteemist pingete vabastamisega. Tervendamist alustati abivajaja sisemaailmast põhjuste ja pingete otsimisega. Paraku ei tunne kõik inimesed oma pingeseisundeid ära. Kui tervis tõrgub ja enesetunne on halb siis on see märk, et midagi meie sisemaailmas on viltu. Sisepingetest vabanedes kaovad ka füüsilised pinged. Üks tõhusamaid meetodeid, millega pingetest vabaneda on Reiki tervendamise tehnika.
Eelmise sajandi algul lõi jaapanlane Dr. Mikao Usui – Reiki loomuliku tervendamise süsteemi – Usui Shiki Ryoho, meetodi, mille abil on võimalik tervendada just vaimu, hinge ja füüsilist keha samaaegselt.
Selle tervendustehnika abil tõuseb inimese organismis immuunsus, pinged närvisüsteemis annavad järele ja tervenemise protsess algab. Tulemused on saavutatavad juba paari nädalaga. Reiki abiga on võimalik saavutada organismi täielik taastumine aga selleks tuleb raskemate proleemide puhul arvestada pikema ajaga, isegi kuni mitu kuud. Sel juhul tasub mõelda Kliinikus Reiki I astme kursuse läbimisele, mis annab võimaluse kasutada Reiki energiat just enda jaoks. Täpsemat infot Reiki kursuste ja Reikiga tervendamise võimaluste kohta saab Reiki Kliinikus konsultatsioonile registreerudes tööpäeviti 9.00 – 18.00 telefonil 5156654.
Reiki Kliiniku teenuste nimekirjas võib igaüks leida endale meelepärase teenuse, olgu see siis organismi energeetiline korrastamine või erinevad ravimassaazid. Hinnatasemelt on kõigil võimalik leida endale sobiv ja taskukohane teenus.
Koduleht www.reiki-kliinik.ee
Reiki Kliinik telefonil 5156654
Reiki Kliinik, Rävala 8, 806, 8 korrus, Tallinnas, info@reiki-kliinik.ee
Lugupidamisega,
Toomas Piik
Reiki Kliinik
5156654

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.