Reiki Kliinik

Kätega ravimine ehk me kõik oleme energia

Written By: Reiki Kliinik - dets• 02•11

Katkend artikklist ajakirjas Üks, mis ilmus numbris oktoober-november 2011

KÄTEGA RAVIMINE EHK ME KÕIK OLEME ENERGIA

Inimese kätes on miski, mis teeb imet – seda oleme kogenud kõik. Ema pai ja kallima embus – mis võiks olla veel tervendavam. Aga mis asi See ikkagi on? See, mis kätest väljub. Ja kas See väljub ainult kätest või kiirgame me hea häälestuse korral üleni Seda?

***

KÕIKVÕIMAS REIKI
Reiki on muutust esile kutsuv energia. Meie elu ongi üks suur muutuste jada, milles me areneme järjepidevalt nii vaimselt, hingeliselt kui füüsiliselt. Kestvate pingeseisundite tagajärjel võivad närvisüsteemi pesa teha aga ka selliseid muutused, mis takistavad energia vaba liikumist ja põhjustavad väsimust, rõhuvat enesetunnet jms. See kõik on muundumise ebameeldiv pool. Reiki abil on aga võimalik luua stabiilselt teistsugune, uus seisund, mis omakorda kutsub esile pingeseisundist vabanemise ja muutumiste meeldiva, tasakaalustatud toimimise. Saavutatud muutused närvisüsteemis loovad heaolu ja õnnetunde seisundi, milles organism hakkab ennast ise tervendama. Reiki tõstab immuunsust, mis on tervenemise esimene vajalik tingimus. Reiki avastaja dr. Mikao Usui ütles selle kohta nii: salajane meetod õnne kutsumiseks, vaimne arstim kõikide haiguste puhuks.

Reiki tõhusus sõltub kuuri läbimisest, mis on 4- päevane tsükkel. Sel ajal tõuseb immuunsus maksimumini. Kuuri ajal energiakogus suureneb iga korraga, sõltuvalt sellest, kui palju inimene suudab seda vastu võtta. Üledoseerimine on Reiki puhul võimatu.

Reiki vastuvõtja tunneb pärast Reiki seanssi rahulolu, hingelise tasakaalu ja heaolu, tal võib ilmneda ka soov magama heita, et saadud energia toimida saaks. Reikit võib teha inimest puudutades või ka mitte puudutades. Ka on olemas kaugreiki, kus vahendaja ja saaja asuvad eripaigas.

Reiki on intelligentne energia, suundub kehas just sinna, kus seda kõige rohkem vaja on. Oluline on ka teada, et inimene saab olla füüsiliselt terve ainult siis, kui hingeline ja vaimne tasakaal on saavutatud. Reikiseansside ajal võib saada vastused küsimustele või teise vaatenurga probleemidele, mis vajavad lahendust. Kõik organismid on võimelised end ise taastama. Tihtipeale on vaja vaid väikest tõuget, et algaks tervenemine.

Reikit võib õppida ja teha iga inimene, selleks ei ole vaja osata midagi erilist ega teada energiatega töötamisest. Tuleb vaid leida see õige õpetaja.Pidev praktiseerimine viib tundmatute kõrguste avastamiseni ja oma Mina leidmiseni.

info: TOOMAS PIIK, reikimeister ja –õpetaja (www.reiki-kliinik.ee)
***

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.