Reiki Kliinik

Kliinikute teejuht

Written By: Reiki Kliinik - dets• 07•11

Artikkel Eesti päevalehes ilmunud lisalehest Kliinikute teejuht 25. Novembril

Reiki on vaimne arstim kõikidele haigustele

Aastal 2008 asutatud Reiki kliinik on erilise suunitlusega erakliinik, mis tegeleb alternatiivseid meetodeid kasutades täiusliku tervisliku seisundi loomisega. Järjekindlalt praktiseerides lähtume põhimõttest, et kõik organismid on võimelised ise taastuma ning erinevate energiatega töötades leidsime tervendamise võtme. Tänaseks oleme avastanud mitu
erinevat võimalust, kuidas muuta inimese tervislik seisund terviklikuks – terve olevaks. Meil on oskused, kuidas inimest kõikidest haigustest terveks teha ja meie praktika on neid oskusi korduvalt tõestanud. Olulist osa etendas meie jaoks reiki avastaja, jaapanlase doktor Mikao Usui ütlemine: „Reiki on salajane meetod õnne esilekutsumiseks ja vaimne arstim kõikidele
haigustele.”

Tervendamise ajal kasutame unikaalseid võtteid ja meetodeid, et käivitada inimese organismis
muutusi. Tervenemine toimub hetkega ja patsient tunnetab seda oma kehas kohe. Tervenemise protsess algab teadvuse tasandil, luuakse uus teadvuse seisund. Muutus hõlmab inimese kõiki tasandeid ning loob rahuliku, õnneliku ja vabastava tunde. Sisuliselt võime seda nimetada vaimseks tervenemiseks.

Kliiniku pakutavad tegevused mõjutavad eelkõige kesknärvisüsteemi. Massaaži kasulikud omadused närvisüsteemile on teada juba aastatuhandeid. Pingetest vabastamine taastab organismi loomuliku talitluse ja energia vaba liikumine algatab iseenesliku tervenemise
protsessi, mida inimene tajub alati oma enesetundest.

Reiki Meistrite Kool on Reiki kliiniku koolitusüksusena asutatud 11.11.11 ja see korraldab traditsioonilisel Jaapani viisil reiki I ja II astme ning meistri kursusi. Kursustel jagame reikiga tervendamise kogemusi, räägime reiki ajaloost ja praktiseerime külluslikult.

Maatriks Transformatsiooni ja Tervendamise seminaridel õpetame tervendamist kõrgemal tasemel. Seminaridel osalemine annab põhjalikud teadmised transformatsiooni tehnikatest ja igaüks saab nende kasutamise oskused.

Kliiniku vaibasaalikeses toimuvatele grupitegevustele – joogatunnid, vabastav hingamine, vabastav venitus, Maatriksi seminarid ja praktikaõhtud – soovitame eelnevalt registreeruda.

Lugupidamisega
Toomas Piik

www.reiki-kliinik.ee
info tel. 51990988
info@reiki-kliinik.ee
Rävala 8, Tallinnas

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Lisa kommentaar