Reiki Kliinik

Hiina Meditsiin – Pille-Riin Tagam

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 09•17

Pille-Riin Tagam teeb astroloogilise kaardi ja Hiina Meditsiini seansi 13. ja 14. juulil, aegade broneerimine telefonil 5156654

Hiina Traditsioon ja astroloogia

Hiina Traditsiooni juured ulatuvad tuhandete aastate kaugusele. Seda on praktiseeritud ja arendatud väga kaua ja põhjalikult.

Esimesed kirjalikud ülestähendused sellest pärinevad  legendaarselt valitsejalt, Kollaselt Imperaatorilt Huang Di’lt (2696-2598 e.m.a.).  See on koostatud vestluse vormis ja on vaatluste tulemus.

Kokkuvõtlikult on Hiina Traditsioon õpetus, kuidas elada kooskõlas enda ja ümbritsevaga. Kuidas hoida tasakaalus vaimu ja keha. Kuidas märgata ja jälgida märke, mis annavad meile aimu toimuvast.

Hiina Meditsiin, astroloogia ja feng shui on Hiina Traditsiooni erinevad osad.

Hiina astroloogia annab inimese kohta lisainformatsiooni tema sünnipäraste omaduste kohta, mida saab eriti tulemuslikult kautada tema tasakaalustamiseks ja raviks.

Resonaatorite ja kanalite mõjutamiseks kasutan erinevaid meetodeid nagu soojendamine (moxa), nõelad, qigong (energeetiline manipulatsioon inimest puudutamata) ja erinevaid kunste (joonistamine, kirjutamine) .

Tervendamise põhimõte on ravida esmalt inimese hinge, füüsilised vaevused ja meeleseisundid muutuvad selle läbi ja võimaldavad tervenemist ja arengut. Takistuste ja blokeeringute eemaldamist.

Ravi on kompleksne ja keskendub inimesele kui tervikule. Fookus on alati algpõhjuse ravil ja sümptomite leevendamine on selle loomulik osa.

Astroloogia osa selles on enda paremini tundmaõppimine ja mõistmine. See võimaldab leida lahendeid nii käitumismustritele kui ka soodumustele erinevateks terviseriketeks. Samuti sisaldab seanss erinevaid nõuandeid tekkinud olukordadega iseseisvalt tulemuslikumaks hakkamasaamiseks ja edaspidiseks ennetamiseks.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.