Reiki Kliinik

Reiki I astme kursus ainult meestele

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 17•17

Esimest korda Reiki Kliiniku ajaloos on Reiki I astme kursus ainult meeste suunatud. Selle kursuse teeb eriliseks see, et kõik osalejad, peale selle, et osaleda saavad ainult mehed, saavad täiesti ainulaadse kogemuse osaliseks. Meeste tunnetuse tase on omalaadsem kui naistel ja selle kursuse läbivaks jooneks on tunnetuse intensiivne treenimine praktika käigus. Sellele lisaks toimub ka energia vahendamine telekineesi abil.

Reiki I astme kursuse üldine ülesehitus aga keskendub sellele, et kursusel osaleja oskab pärast kursuse läbimist iseseisvalt alustada professionaalselt Reiki teenuse pakkumisega.
Kõik, mille kursusel läbi teeme on koheselt ka kasutatav ja võib juba peale kursust käesolevate teadmistega klientidega tööle hakata. Õpime Reikit tegema mitmel erineval moel ja lisaks jagame kursusel palju kasulikku infot erinevate nüanssidena, mis on aastatepikkuse kogemuse põhjal välja töötatud ja aitavad värsketel Reiki praktiseerijatel edukalt Reiki teenuse pakkumisega tööd alustada.
Kursuse lõpus annab Õpetaja igale osalejale ka üle tunnistuse Reiki kursuse läbimise kohta.
Kahepäevane individuaalkursus, kestvusega mõlemal päeval vähemalt 5 tundi ja neli Reiki pühitsust käivitab Reiki kanali, millest inimene saab kasutama hakata Reiki energiat eelkõige enda ja ka teiste abivajajate jaoks.
Kursus toimub Reiki Kliinikus, Parda 4 aadressil, Tallinna kesklinnas. Eelnevalt teadmisi omada ei ole vaja, kõik vajalik tuleb kursuse ajal.

Kursuse läbiviimise aeg on 22. juulil 11.00-16.00 ja 23. juulil 11.00-16.00. Vahepeal ka väike lõunapausi võimalus, kui peaks vajadus tekkima. Grupikursuse hind on 200€ inimese kohta.
Kursust viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Toomas Piik

Registreerumine emaili teel toomas@reiki-kliinik.ee või tel. 5156654
Küsimuste tekkimisel palun kirjutada aadressile toomas@reiki-kliinik.ee.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.