Reiki Kliinik

Reiki grupiseanss Kaja´ga 13.09 kell 18.30

Written By: Kaja Kuivjogi - sept• 04•17

Reiki energia vahendamine gruppidele annab igale inimesele ainulaadse ja erineva kogemuse energiatunnetusest, mille tervendav mõju on eelkõige just inimese hingele.
Reiki avastaja jaapanlane dr. Mikao Usui on öelnud: “Kui inimese hinges on kõik korras, siis on terve ka tema füüsiline keha.”
Reiki grupiseanss on energeetiline toiming, kus osalejad võtavad vastu Reiki energia väga erinevaid sagedusi ja seansi läbiviija vahendab Reiki energiat. Reikil grupiseansil osalejad on Reikit vastu võtvas staatuses.
Grupiseansid on tugeva energeetilise toimega, mille läbi on tervenemise, puhastumise, mõtete ja tunnete selginemise ning üldise tasakaalu leidmise saavutamine. Grupiseansil kogeb igaüks sellist energeetilist sagedust, nagu just temale vajalik on. Igaüks saab sellest oma kogemuse, millest pärast seanssi räägitakse ja kui tekib küsimusi siis arutatakse need seansi lõppedes läbi.
Reiki grupiseanss loob sügava sisemise rahu, mis on energeetilise korrastumise põhiline näitaja.
Reiki grupiseansil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohti on piiratud kogus. Grupiseansil saab osaleda lamades madratsil.
Osalustasu tunnise seansi eest on 10 €.
Seanssi viib läbi Reiki Meister Kaja Kuivjõgi.
Seansile saab registreeruda telefonil 5265230

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.