Reiki Kliinik

Reiki I astme kursus 14.-15. oktoobril

Written By: Reiki Kliinik - okt• 10•17

Reiki I astme kursuse üldine ülesehitus keskendub sellele, et kursusel osaleja oskab pärast kursuse läbimist iseseisvalt alustada professionaalselt Reiki teenuse pakkumisega.

Kõik, mille kursusel läbi teeme on koheselt ka kasutatav ja võib juba peale kursust käesolevate teadmistega klientidega tööle hakata. Õpime Reikit tegema mitmel erineval moel, räägime vaimsuse printsiipidest, Reiki tegemisel teadvuses toimuvast ja lisaks jagame kursusel kasulikku infot, mis on aastatepikkuse kogemuse põhjal esile tulnud ja näpunäited, mis aitavad värsketel Reiki praktiseerijatel edukalt Reiki teenuse pakkumisega tööd alustada. Kursus on suuremalt osalt praktilise tegevusega.
Kursuse lõpus annab Õpetaja igale osalejale ka üle tunnistuse Reiki kursuse läbimise kohta.
Kahepäevane individuaalkursus, kestvusega mõlemal päeval vähemalt 5 tundi ja neli Reiki pühitsust käivitab Reiki kanali, millest inimene saab kasutama hakata Reiki energiat eelkõige enda ja ka teiste abivajajate jaoks.
Kursus toimub Reiki Kliinikus, Parda 4 aadressil, Tallinna kesklinnas. Eelnevalt teadmisi omada ei ole vaja, kõik vajalik tuleb kursuse ajal.

Kursuse läbiviimise aeg on 14. oktoobril 10.00-15.00 ja 15. oktoobril 10.00-15.00. Vahepeal ka väike lõunapausi võimalus, kui peaks vajadus tekkima. Grupikursuse hind on 120€ inimese kohta.
Kursust viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Toomas Piik

Registreerumine emaili teel toomas@reiki-kliinik.ee või tel. 5156654
Küsimuste tekkimisel palun kirjutada aadressile toomas@reiki-kliinik.ee.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.