Reiki Kliinik

Reiki – Universaalne heaolu looja

Written By: Reiki Kliinik - okt• 10•17

Reiki on väga kindla energeetilise sagedusega energia, mille mõju on otseselt inimese Hinge korrastamisel ülioluline. See tähendab seda, et Inimene on eelkõige just Hing, mis omab füüsilist keha. Mitte et meie kehas on kuskil Hing vaid meie Hingel on keha, mis toimib just nii hästi kui on enesetunne meie Hingel. Oluline on teada seda, et Hingeseisundist sõltub Teie füüsilise keha tervis. Mitte millestki muust. Tervel inimesel on terve Hing, kellel on korras närvisüsteem ja terved organid, lihased, luustik, ainevahetus ja kõik muu, mis meil kehas olemas on. Mis aga kõige olulisem, Reiki ei tekita kõrvalnähtusid ega raskeid hilisemaid mõjusid. Heaolutunne on alati garanteeritud.

Reiki avastaja Dr. Mikao Usui (pildil) ütles Reiki kohta nii: “Salajane meetod õnne kutsumiseks ja vaimne arstim kõikide haiguste vastu.” Seda see tähendabki, et kui teeme Hinge terveks siis terveneb meie keha ise igasugustest haigustest ja probleemidest. Reiki energia sagedus muudab Hinge sageduse ideaalse Sügava Sisemise Rahu seisundisse, Hingelised ja Vaimsed pinged kaovad ning füüsilises kehas toimuvad muutused, mida nimetatakse tervenemiseks. Erinevad valuaistingud kaovad mõne minutiga, madala enesehinnanguga inimesed avastavad oma julguse “Ei” öelda ega lase ennast alla suruda ja enesetunde hüppeline tõus annab võimsa tahte edasi elada ja elu nautida. Seega Reiki tervendab seda, mida me silmaga ei näe – Hinge, ja samas selle läbi terveneb meie keha.

Selleks, et te saaksite tunda, mida ja kuidas Reiki Teie keha mõjutab, saab kõige paremat aimu Reiki seanssi kogedes.

Reiki Kliinikul on Oktoobri kuuks pakkumine Reiki kogemiseks, 25€ hinnaga Reiki seansile. Selleks helistage Toomas Piik’i tel. 5156654 ja küsige “Reiki kogemuse seanssi”

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.