Reiki Kliinik

Talvine Reiki laager Ojaäärsel

Written By: Reiki Kliinik - märts• 02•18

Tulemas on jälle üks sisutihe energiaga laadimine looduses koos sauna ja lumise matkaga juba tuttavas Ojaäärse loodusmajas 17.-18. märtsil väljasõidualgusega 10.30 Tallinnast.

Talv on oma värvid kehtestanud ja puud on valged kasukad selga saanud. Päike loob langevale kargusele kiirgava läike ja peegeldab valgust kõikjale enda ümber. Ilmad on külmad ja päevavalgust lisandub iga hommikuga üha rohkem. Saamegi seekord kokku viimasel tõelisel talvenädalal ja naudime üleminekut kevadeaega. Veel saab miinuskraadides loodust näha ja matkarada mööda käia Põhja Eestis, Lahemaa kandi metsade vahel.

Ojaäärse on paljudele Reiki Kliiniku sõpradele juba tuttav koht. Oleme sealses loodusmajas, mis ehitatud 1880a. paiku, teinud suve- ja sügispäevi ning esmakordselt teeme ka talvepäevi. Tänu headele elamistingimustele ning väga vana maja hõngule on sealt jäänud helged ja mõnusad mälestused. Tegime seal sügisel Reiki grupiseansse ja päris mitmed inimesed tajusid, kuidas erinevad majaga seotud ajastud jooksid silme eest läbi. Väga imeline kogemus oli.

Seekordse Reiki laagri ajal teeme nagu ikka Reikit ja räägime keha ja vaimu tervislikust elus hoidmisest. Millised protsessid toimuvad meie sees, kui liikumine on vähene ning kuidas saab sidekoe ja lihased parimasse vormi kui kunagi varem.

Jututeemadeks on seekord erinevate tasanditega seotud tajud, aistingud ja kehasisesed protsessid toitainete ja mineraalide tasemel. Kuidas enda energiat hoida ja suurendada nii, et meie keha suudaks hästi kohaneda ja Hinge ning vaimse taseme tõusuga võimalikult valutult hakkama saada.
Teeme harjutusi, mis meie keha jaoks annavad plastilisuse, kuid samas ka tugevuse ja erksuse.
Kasutame palju päevast aega loodusradadel liikumiseks ja aktiivse puhkuse nautimiseks. Saun, söök, huvitavad jutud ja mõnus koosviibimine KvantHäälestuse energia saatel ja palju muud on Reiki laagri läbivaks teemaks.

Palume osalemisest teada anda ja osalustasu maksta hiljemalt 10. märtsiks.
Toitlustamise ja ööbimise tasu on 55€, mis sisaldab 4 söögikorda.
Autoga tulejad palun andke endast märku, et vajadusel saaks kaasreisijaid peale võtta. Autokütuse kulud jagatakse autos kaassõitjate vahel.

Lisainfo emailil toomas@reiki-kliinik.ee või tel. 5156654

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.