Reiki Kliinik

Mida me teeme Reiki Kliinikus

Written By: Reiki Kliinik - apr• 26•18

Seda küsimust esitatakse tegelikult päris tihti. Üldjuhul arvatakse, et kliinik on meditsiiniline asutus aga meie puhul ei ole kaasaegse meditsiiniga peaaegu mitte mingit seost. Reiki Kliinik on nime saanud XX sajandi alguses jaapani rahva suust ja tänapäevaks on Reiki Kliinikuid üle maailma, kuid mitte just eriti palju.

Kui vaatame esimese Reiki Kliiniku loomise algusaegadesse siis Reiki Kliinikuks hakati pidama kohta, kus üks omamoodi mees, nimega Mikao Usui, võttis vastu inimesi, kes oma sisemaailmas olid meie mõistes jõudnud eluliselt ummikusse. Kas siis lihtsalt vastused olid otsas ja tervis käest ära või lihtsalt jõuetud ega jaksanud eluga enam midagi peale hakata. Igal juhul oli abivajajate käekäik jõudnud suhteliselt lootusetusse seisu. Mikao Usui, mees kes pani kokku õpetuse Usui Shiki Ryoho, kasutas Reiki energiat vahendamiseks inimestele, mis korrastas inimeste tervise ja taastas eluenergia. Lisaks keha tervendamisele pani Usui eriti rõhku inimeste maailmavaate korrastamisele, aitas neil leida ja mõista elu eesmärke. Kui inimene on oma eluga pahuksis, tuleb üle vaadata tema sisemaailmas toimuv. Reiki energia aitab eelkõige inimese enda sees korrastuse teha ja oma väärtushinnangud tagasi paika saada. Reikit loetakse eelkõige vaimseks tehnikaks ja alles seejärel füüsiliste probleemide lahendajaks. Usui on öelnud, et kui Hinges on kord siis on ka kõik muu korras. Ja inimene on Hing, kellel on füüsiline keha. Kui füüsiline keha on Hinge tempel siis tähendabki see, et Hinge tervisest sõltub meie keha tervis.

Reiki Kliiniku tegevuste eesmärk ongi lühidalt kokkuvõttes inimesi suunata enda sisemaailmas korra loomisele. Aitame lahti mõtestada elus toimuva, pinged maandada, õpetame enda elu kontrolli alla saada ja õpetame füüsilise keha jaoks harjutusi, millega keha saaks endast lahti venitada toksiinid, pinged ja saavutaks hea elastsuse, et ka vere- ja lümfiringe korralikult toimiks ja vajalikud toitained igale poole kohale jõuaks.

Inimest ei saa parandada nagu rikkis kodumasinat, millel omaniku juuresolek pole vajalik. Inimene ise peab oma Hinge ja vaimujõuga selles protsessis osalema. Me peame ka ise midagi tegema selleks, et oma mõttemustreid muuta ja uuesti õnneliku elu juurde asuda. Kui inimesel huvi puudub enda juures midagi muuta siis pole ka mõtet midagi alustada. Vahest aga piisab ka poole tunni pikkusest jutuajamisest, et asjad liikuma panna.

Reiki Kliinik on koht, kus Hinge ja keha korrastamiseks abi saab. Protsess on ohutu ja kiire, minevikus kaevamisega me ei tegele aga tuleviku üles ehitamisega küll. Muutused on nelja päevaga tunnetatavad ja vastused tulevad selge teadmisena. Kehaliste harjutuste tegemine nagu Viis tiibetlast ja Vastupanuvenitus on võrreldavad füüsilise psühhoteraapiana, mis kangestunud energiamustrid ka vaimses plaanis aitavad pingevabaks saada. KvantHäälestus ja Maatriks on teadvust mõjutavad tehnikad, millega saame enda sisemaailma programme “restartida,” selleks ära tunnetada unustatud heaolu. Elu on nautimiseks ja seda tunnet saab Maatriksi abil uuesti üles leida. Maatriks on tuleviku meditsiin, mis läbi teadvuse annab võimaluse korrastada füüsilise keha hetkega. Imesid sünnib kui lasta neid sündida.

Nimistu, mida pakume on küll pikk aga kõik meie tegevused on eesmärgistatud nii, et iga inimene ise saaks oma elu juhtida temale kõige meelepärasemal moel. Härjal tuleb ikka ise sarvist haarata ja juhtima hakata. See Härg oleme me ise ja selleks, et teda juhtida, peame tundma ise ennast. Teekond iseendani saab alguse iseendast!

Toomas Piik

Reiki Meister

Reiki Kliiniku asutaja

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.