Reiki Kliinik

Maatriksi tutvustusõhtu K kell 18.00

Written By: Reiki Kliinik - jaan• 15•19
Kolmapäeval 16. jaanuaril 2019, kell 18.00- 20.00 Registreeru sõnumiga tel. 5156654
Maatriksi tutvustus ja praktikaõhtu on sissejuhatavaks kogemuseks inimestele, kes soovivad osata kasutada erinevaid meetodeid ja tehnikaid, millega saab enda teadvuse efektiivselt tööle panna. See uudne teadvuse tehnoloogia tekitab alati mõnusa ja positiivse tunde ning aitab hinges kergust hoida. Maatriksi kasutusvõimalused on piiramatud kuna loob just sellise energeetika, mida soovime näha tulemuseks. Meie teadvus juhib kõike ja meie elu on just selline selle pärast, et oleme ise selle selliseks loonud. Kui oled õnnetu siis see seisund on Sinu enda loodud. Õnnelik olemine on samuti Sinu loodud. Maatriksi õpetusega kaasnevad tehnikad, aitavad Sul täita kõik Sinu soovid ja unistused. Vastused Sinu küsimustele tulevad läbi Maatriksi ise, luues soodsa pinnase lahenduste tekkeks.
Maatriks on infovõrgustik, mis sisaldab informatsiooni kõige kohta. Tuleb vaid õppida seda kasutama.
Kolmapäeval 16. jaanuaril toimub Reiki Kliinikus tutvumisõhtu Maatriksist – teadvuse tehnoloogiast. Räägime selle kasutusaladest ja võimalustest. Iga osaleja saab lisaks tutvustusele ka kogemuse Maatriksi kiirseansist.
Praktiseerime mõnesid Maatriksi tehnikaid ja tunnetame endas, mismoodi teadvuses toimuvad protsessid mõju avaldavad. Edaspidiseks neile, kes soovivad osaleda Maatriksi seminaridel või käia Maatriksi praktikaõhtutel, plaanis on teha igal korral, keskendatusega erinevale Maatriksi meetodile, mille räägime teoreetiliselt lahti ja praktiseerime koheselt läbi, et teooria ja praktika annaks maksimaalse tulemuse.
Maatriksi 1päevane (8tunnine) seminaritasu on 220€
Maatriksi tutvustusõhtu osalemistasu on 20€ praktikaõhtu maksumus 35€
NB! PALUN TEATAGE OSALEMISEST KINDLASTI ETTE! TEL. 5156654 või toomas@reiki-kliinik.ee
Maatriksi seminarid ja õppeõhtud toimuvad Reiki Kliinikus, aadressil Parda 4, Tallinnas.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.