Reiki Kliinik

Kas tahaksid ära rääkida kogu oma loo…?

Written By: Reiki Kliinik - aug• 13•17

Kui Sul on vaja rääkida kellelegi lihtsalt enda seest välja Sind vaevav lugu, mõni mure või mis iganes vaevav asi siis tea, et on olemas keegi, kes oleks lihtsalt kuulajaks.

Tel. 5156654

Hiina meditsiin läbi astroloogilise sünnikaardi.

Written By: Reiki Kliinik - aug• 07•17

Hiina meditsiin läbi astroloogilise sünnikaardi.
8. ja 10. augustil Reiki Kliinikus teeb Pille-Riin Tagam Sulle astroloogilise sünnikaardi ja aitab seeläbi hiina meditsiiniga tugevadada Su tervist ja muuta Su nõrkused tugevusteks.

Seansi hind 30€
Aja broneerimiseks helista Pille-Riini tel. numbrile 5248788

Reiki Grupiseanss

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 31•17

Reiki Grupiseanss 31. juulil kell 18.30

Reiki Grupiseansil osalemiseks palun teada anda oma tulekust tel. 51566654 või kirjaga toomas@reiki-kliinik.ee

Reiki Grupiseanssi viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Toomas Piik

Osalustasu 10€ sularahas.

“Alistumise” töötuba ja individuaalseansid

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 26•17

Alistumine on hingelise tervendamise tehnika, millega alustame 2. augustil kell 18.00-20.30

Alistumine millele? Eelkõige avaldub selle kohta kohe vastupanu ja tunne – mina küll alla ei anna!!! Arusaamine sellest on aga siiski vääriti mõistetud. Teema on väga intrigeeriv, sest Alistumine ei ole mitte väljapoole suunatud tegevus vaid iseendale kohaldatav Hingevaludest vabanemise tehnika. Me tegeleme Alistumise ajal enda sees olevate raskete emotsioonide ning ajast ja arust kripeldavate hingeliste teemade vabastamise meetodi õppimisega. Õige tegutsemise korral vabaneb Alistumise käigus erinevatest painavatest emotsioonidest umbes 30 sekundi jooksul!!! See oskus on väärt õppimist ja kasu sellest on eluaegne. Alistumisega saame tagasi oma paindliku suhtumise ellu ja lähedastesse ning vabaneme mittevajalikest hingetraumadest.

Alistumise töötuba on inimeste grupile mõeldud info jagamise ja praktiseerimise üritus, kus õpime avastama enda sisemisi raskeid emotsioone ja valusid ning samas õpime ka kasutama Alistumise tehnikat, millega nendest emotsioonidest vabaneda. Teeme läbi mitu korda erinevate emotsioonide vabastamist ja tunnetame selle protsessiga kaasnevaid muutusi.

Töötuba juhib ja Alistumise tehnikat õpetab psühholoog ja energiaterapeut Toomas Piik

Alistumise töötoas osalemine 34€ (2h 30min)

Soovi korral on võimalik individuaalseanssidele registreeruda. Hind 1h 30 min 48€

Registreerumine aadressil toomas@reiki-kliinik.ee või tel. 5156654

Reiki grupiseanss

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 22•17

Reiki Grupiseanss 31. juulil kell 18.30.
Registreerumine tel. 5156654 või
emailile toomas@reiki-kliinik.ee
Osalustasu 10€

Maatriksi praktikaõhtu N kell 18.30

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 20•17

Maatriksi praktikaõhtu täna 20. juulil Reiki Kliinikus. Algusaeg kell 18.30 ja orienteeruv lõpp kell 20.30 aga võib ka minna pikemalt.

Räägime Maatriksist, mis on see, mis teadvuse ja alateadvuse tööle paneb. Võlukunst on mateeria muutmine, energia jäävuse seadus ütleb, et energia muundub ühest olekust teise. Maatriks muudab energiat ja seda saab õppida muutma väga lihtsate meetoditega. Teadvus teeb inimese terveks käitumismustrite muutmisega. Täpsem info praktikaõhtul.
Osaleda võivad kõik kel asja vastu huvi, eelteadmised pole vajalikud.

Osalustasu 20€

Praktikumi viib läbi Toomas Piik

Vajalik eelregistreerumine toomas@reiki-kliinik.ee
Lisainfo reiki-kliinik.ee või tel. 5156654

Viie tiibetlase õpituba T kell 18.30

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 18•17

Õpituba toimub 18. juulil kell 18.30. Palun teatada tulekust ette!

Viis tiibetlast on Tiibeti munkade harjutuste kompleks, mille praktiseerimisel võib saavutada suurepärase füüsilise vormi. Lisaks sellele on seda harjutuste kompleksi nimetatud ka iidseks nooruse saladuseks. Tehes iga päev neid harjutusi, saavutab inimene hea hingelise ja füüsilise olemise, milleks kulub vaid mõni minut päevas. Aktiveerub ainevahetus, toksiinid hakkavad eralduma ja kehast väljuma, toitumisvajadused vähenevad, kaal hakkab langema, lihastoonus saavutab väga hea taseme ja stressitase langeb. Pidev väsimustunne hakkab tasapisi asenduma reipusega ja elurõõm tuleb tagasi.

Viie tiibetlase õpe toimub kogenud õpetaja käe all, kes annab juhiseid ja viiteid, millele keskenduda iga harjutuse juures. Õpitoad toimuvad Reiki Kliinikus, kuhu kaasa võtta võimlemiseks sobivad riided.

Hea võimalus avastada heaolu ja rõõmus olemus läbi lihtsa võimlemise!

Viie tiibetlase harjutuste õpe kestab tund aega ja õpetamise tasu on 10€

Lisainfo ja osalemise broneerimine tel. 5156654 või emaili teel toomas@reiki-kliinik.ee

Maatriksi praktikaõhtu N kell 18.30

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 18•17

Maatriksi praktikaõhtu Neljapäeval kell 18.30
Räägime Maatriksist, mis on see, mis teadvuse ja alateadvuse tööle paneb. Võlukunst on mateeria muutmine, energia jäävuse seadus ütleb, et energia muundub ühest olekust teise. Maatriks muudab energiat ja seda saab õppida muutma väga lihtsate meetoditega. Teadvus teeb inimese terveks käitumismustrite muutmisega. Täpsem info praktikaõhtul.
Osaleda võivad kõik kel asja vastu huvi, eelteadmised pole vajalikud.
Algusaeg kell 18.30 ja orienteeruv lõpp kell 20.30 aga võib ka minna pikemalt.
Osalustasu 15€
Praktikumi viib läbi Toomas Piik
Vajalik eelregistreerumine toomas@reiki-kliinik.ee
Lisainfo reiki-kliinik.ee või tel. 5156654

Reiki praktikute töötuba 24. juulil

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 18•17

Reiki praktikute töötuba on mõeldud Reiki kursused läbinud inimeste jaoks. Praktikum, mille juures on küllaldaselt info jagamist ja praktiseerimist erinevate haiguste ravimiseks. Kuidas teha Reikit, mida jälgida, millised on põhimõtted ja näidustused. Sellest räägime ja tegutseme 3 tunni ajal, 24. juulil algusega kell 18.00.

Osalemistasu 15€

Ette teatamine on osaleda soovijate poolt vajalik – 5156654 või toomas@reiki-kliinik.ee

Reiki I astme kursus ainult meestele

Written By: Reiki Kliinik - juuli• 17•17

Esimest korda Reiki Kliiniku ajaloos on Reiki I astme kursus ainult meeste suunatud. Selle kursuse teeb eriliseks see, et kõik osalejad, peale selle, et osaleda saavad ainult mehed, saavad täiesti ainulaadse kogemuse osaliseks. Meeste tunnetuse tase on omalaadsem kui naistel ja selle kursuse läbivaks jooneks on tunnetuse intensiivne treenimine praktika käigus. Sellele lisaks toimub ka energia vahendamine telekineesi abil.

Reiki I astme kursuse üldine ülesehitus aga keskendub sellele, et kursusel osaleja oskab pärast kursuse läbimist iseseisvalt alustada professionaalselt Reiki teenuse pakkumisega.
Kõik, mille kursusel läbi teeme on koheselt ka kasutatav ja võib juba peale kursust käesolevate teadmistega klientidega tööle hakata. Õpime Reikit tegema mitmel erineval moel ja lisaks jagame kursusel palju kasulikku infot erinevate nüanssidena, mis on aastatepikkuse kogemuse põhjal välja töötatud ja aitavad värsketel Reiki praktiseerijatel edukalt Reiki teenuse pakkumisega tööd alustada.
Kursuse lõpus annab Õpetaja igale osalejale ka üle tunnistuse Reiki kursuse läbimise kohta.
Kahepäevane individuaalkursus, kestvusega mõlemal päeval vähemalt 5 tundi ja neli Reiki pühitsust käivitab Reiki kanali, millest inimene saab kasutama hakata Reiki energiat eelkõige enda ja ka teiste abivajajate jaoks.
Kursus toimub Reiki Kliinikus, Parda 4 aadressil, Tallinna kesklinnas. Eelnevalt teadmisi omada ei ole vaja, kõik vajalik tuleb kursuse ajal.

Kursuse läbiviimise aeg on 22. juulil 11.00-16.00 ja 23. juulil 11.00-16.00. Vahepeal ka väike lõunapausi võimalus, kui peaks vajadus tekkima. Grupikursuse hind on 200€ inimese kohta.
Kursust viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Toomas Piik

Registreerumine emaili teel toomas@reiki-kliinik.ee või tel. 5156654
Küsimuste tekkimisel palun kirjutada aadressile toomas@reiki-kliinik.ee.