Reiki Kliinik

Merle klientide tagasiside

Written By: Merle Peipsi

Sigrid – 51 (10.04.2017)

Seansi ajal tundsin lihtsalt head rahulikku ja lõõgastavat olemist, kuid peale seda tekkis mul tohutu energia ja õnnetunne. See kestis veel mitu päeva. Juba peale 1. seanssi sain lahti meeletust magusaisust, mis oli mulle tõsiseks probleemiks.

Peale selle õpetas Merle mulle erinevaid mantraid ja tänu nendele saan palju paremini hakkama – need tõesti toimivad.

Tuttavatele soovitan Merlet kindlasti, sest ta on tõesti parim. Väga meeldib mulle seansi lõppedes tee joomine ja muljete jagamine.

 

Malle – 60 (25.03.2017)

Olin tugeva stressi tõttu madalseisus. Tundsin, et pean oma negatiivsetest mõtetest lahti saama. Juba reiki  esimene seanss mõjus hästi. Tunded kõhus ja kerged torked südames. Jõudsin sügava rahuni. Mõtted hakkasid pöörduma positiivsuse poole. Iga korraga läks olukord paremaks. Tundsin, et rasked probleemid muutusid tunduvalt kergemaks ja paljudele ei mõelnudki enam. Nelja seansi järel suutsin jälle üle hulga aja naerda. Reikist oli mulle tõesti abi!

 

Madis – 30 (15.03.2017)

Reiki seansid olid mõnusad ja lõõgastavad ning seansside vahelistel aegadel tunnetasin tasakaalu. Mulle meeldis väga ka seansside järgne vestlus, millest sain teada rohkem enda kohta ning soovitusi edasiseks enesearenguks.

 

Merle – 42  (24.02.2017)

Reiki seanssidel tajusin: – organismi puhastumisega seonduvaid valuaistinguid, peale mida oli kergem ja vabam tunne; – südamehäält, unistusi, tänulikkust ja armastust.

Juba pärast neljandat seanssi kogesin, et keha “töötab” paremini, nagu kell, mis on jälle üles keeratud, so. värskem, erksam ja reipam.

Reiki võimaldas mul asuda teekonnale enese sisse, et terveneda kõigest. Seepärast soovitan seda lihtsat ja jõukohast “pikutamist” kõigile, et saaksime iseendast ja üksteisest rohkem rõõmu tunda. See võtab nii vähe aega, võrreldes sellega, mida vastu saate! Olge terved!

Aitäh Sulle Merle! Armastust ja valgust, mida jagad, nii on maailm palju ilusam!

 

Tiiu – 58  (26.02.2017)

Minu ellu tuli reiki alles hiljuti.Kogemused on väga positiivsed ja tulemused märgatavad. Kui lasen end maailmast lahti,mida on iga korraga aina lihtsam teha,leian endas rahu ja tasakaalu.See on nii-nii hea tunne. Tajun energia liikumist surinana,vahel tunnen ka ängistust,rahutust,poomistunnet.Kord tundsin, kuidas keegi mu rinnust nagu midagi välja kisuks-nii vabanesin mind vaevanud valust. Eriti meeldivad on järgmised hommikud-ärkan kergelt,heatujuliselt,muretult.

Tahaks lennata! :)   Soovitan soojalt proovida ja kogeda!

 

Mari-Liis – 27  (19.02.2017)

Armas Merle! Sattusin Reikisse ajal, mil elu oli muutnud mu kurnatuks ja kurvaks. Kuigi väliselt olin rahulik, valitses pinna all suur segadus, millega ma tegeleda ei jaksanud. Mul oli raske oma pead välja lülitada – Reiki aitas mul süvitsi lõõgastuda. Reikisse minnes, võtsin teadlikult enda jaoks aega. Suutsin tunnetada, kuidas energia hakkas liikuma. Kohtades, kus ilmselt olid blokeeringud, tajusin, kuidas keha hakkas väänduma/nihkuma, ent väliselt oli see jäänud nähtamatuks. Väändumine toimus seni, kuni energia sai vabalt liikuma. Tundsin, kuidas mu käed tõmbusid kergelt krampi ja keha tuksles. Hingamine oli väga sügav ja rahulik. Ühel hetkel jäin magama ning ärgates tundsin, et olin käinud kusagil kaugel-kaugel, kust naasin sügava rahutundega. Olin taas ühenduses oma kehaga ning sees valdas siiras tänutunne. Seansi järel vallandusid minu emotsioonid ja olin pisut tujukam, kui muidu. Ent kontakt iseendaga aitas järgneval perioodil tulla raskete olukordadega toime teadlikumalt ja kontrollitumalt. Soovitan Reikit inimesele, kes soovib korraks aja maha võtta, lõõgastuda ning saada kontakti iseendaga.  Siiralt tänades!

 

Triin Hio – 34  (12.01.2017)

Reiki seansid aitasid mul minu igapäevastes kiiretes toimetustes aja maha võtta ja sukelduda läbi sügava lõõgastuse väga väärtuslikku mittemidagi tegemisse. Sain kokku iseenda sügavamate kihtidega ning leidsin kerguse, selguse ja hingerahu, mis jäi veel pikaks ajaks kandma. Merle on hästi soe ja armas Reikimeister ning väga tundlik nägija. Olen tänulik, et oma arengutee ühe olulise etapi tema armastavatesse kätesse usaldasin. Tänud südamest!

 

Robert – 50  (27.12.2016)

Tuleb tõele au anda, et midagi selles Reikis on, mis nagu annaks kehale uue hingamise. Kui konkreetselt, siis ma ei tea kas see on tänu Reiki’le või platseebo, kuid fakt on, et peale neid seansse olen leevendust saanud aastaid mind vaevanud seljavaludele, saan jälle normaalselt magada ja ei pea ööläbi WC ust kulutama. Ja mis kõige tähtsam, see vunkab jälle nii nagu vanasti! :)

Polegi ammu nii hästi investeerinud!

 

Lilit – 31   (15.12.2016)

Jõudsin Reikisse ajal, mil olin end kaotanud igapäeva askeldustesse ja toimetustesse. 10 kuud tagasi sündis meie perre armastatud ja väga oodatud beebi, kuid sünnitus kulges keeruliselt ja osutus emotsionaalselt äärmiselt raskeks. Reikisse minnes oli minu eesmärk eelkõige lõõgastuda ja saada taas kontakti iseendaga. Minu üllatuseks tõusis esimesel seansil tugevalt pinnale sünnitusega seotud trauma ja valu. Alakõhus tundsin soojust, tugevat energia liikumist ja kokkutõmbeid ning seejärel vallandusid tugevad tunded, allasurutud emotsioonid ja loomulikult palju pisaraid. Kurbus, hirm, segadus – kõik see, mis oli kinni jäänud, tõusis pinnale ja sai seeläbi ka vabaneda. Seansile järgnes suur kergendus ja sügav rahu.

Edaspidised Reiki seansid on kaasa toonud endast ja oma tunnetest teadlikumaks saamise, sügava lõõgastuse, rahu, tasakaalu ja harmoonia – see on minu jaoks aeg, et kohtuda iseendaga.

Merle on pühendunud Reiki Meister, kelle juures aeg peatub ja selleks hetkeks maailm justkui seisatab… on vaid Siin ja Praegu olemine. Merle juurde minnes valdab mind alati rahu, tänulikkus ja tohutu usaldus – tal on aega, et olla olemas ja tõeliselt kuulata. Seansi lõpus ootab tassike sooja teed, et võtta veel hetk iseendaga olemiseks, mõtisklemiseks ja jagamiseks.

Armas Merle, aitäh, et oled olemas!