Reiki Kliinik

Reiki kursused

Written By: Reiki Kliinik

Traditsiooniline Usui Shiki Ryoho Reiki õpetus jaguneb kolme astmesse. 

Esimene aste käsitleb sissejuhatavat filosoofiat ja kontaktreiki praktiseerimise õpetust. Kursuse ajal tehakse igale õpilasele 4 häälestust ehk initsiatsiooni. See ongi traditsioonilise Usui Loomuliku Ravi meetodi töövahendite kogu, mis sisaldab veel eetiliste printsiipide kogu – viit printsiipi.

Teine aste on kaugravi kursus. Tehakse kolm initsiatsioon ja selgitatakse reaalsuse harmoniseerimise põhimõtteid ajas ja ruumis. Samas antakse edasi kolme Reiki sümboli kasutamise õpetus.
Praktiseerimise käigus suurenev kogemus, tundlikkus ja eetilisus loovad eeldused meistriks saamiseks, mis on Usui Shiki Ryoho õpetuse kolmas aste, millel on piiramatud võimalused.

Meistri kursuse läbimine valmistab Meistri ette vastu võtma Reiki kõrgemaid sagedusi ja kursusest algab tee enese sisse ja avastamata maadele. Uued teadmised ja tehnikad hakkavad avardama inimese energiavälja nii sissepoole kui väljapoole. Kaasneb informatsiooni pidev juurdevool, mille kohta võib öelda, et Reiki hakkab ise õpetama. Pidev praktiseerimine läbi tunnetuse toob pidevalt uusi teadmisi ja mõtteainet sellest, et kõik on võimalik. Reiki energia muundub pidevalt, muutub selle energia tihedus ja sagedus. 

 

Reiki I astme kursus, kahepäevane

“Usui Reiki Süsteem” on oma olemuselt väga lihtne. Kuidas aidata ennast ja teisi, saad selgeks juba ühe nädalavahetusega. Reikis on unikaalsed initsiatsioonid – pühitsused, mida Reiki Meister viib läbi igale kursusest osavõtjale eraldi. Pühitsusega avatakse õpilase Reiki kanal. Esimese astme koolitusel osaleb iga õpilane neljas pühitsuses. Juba need pühitsused on tervendava ja puhastava toimega.

Reiki meister tutvustab Reiki olemust ja ajalugu, õpitakse selgeks kätepositsioonid enda ja teiste tervendamiseks. Siiski on Reiki esimene aste kõige rohkem endaga tegelemise jaoks. Me ei saa teistele pakkuda parimat, kui me ei ole iseenda eest hoolitsenud.
Reiki esimese astme kursuse teadmistega õpid tegema eneseravi, mis võimaldab lõdvestuda, vähendab pingeid ja suurendab vastupanu haigustele.

Reiki toob ellu harmooniat ja rahulolu. 

Salajane meetod õnne kutsumiseks ja vaimne arstim kõikidele haigustele,“ Mikao Usui.

 Reiki kursust viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister, Toomas Piik

Lisainfo Reiki kursuste kohta tel. +372 5156654 või toomas@reiki-kliinik.ee

Reiki esimese astme kahepäevane kursus maksab 150€

Kursuste toimumise ajad leiad reiki-kliinik.ee esilehel kalendrist.

Reiki kursuste toimumise kohta saab infot Toomas Piiki tel. 5156654.

PALUME REIKI KURSUSTELE VÄHEMALT ÜHE PÄEVA ENNE REGISTREERUDA. 

Soovi korral on võimalik kokku leppida individuaalseid kursuste aegasid.

 

Reiki II astme kursus

Pärast 6 kuulist praktiseerimist on võimalik osaleda Reiki teise astme kursustel, kus Reiki meister viib läbi veel ühe pühitsuse ja õpitakse selgeks dr. Usui poolt järgnevatele põlvedele antud kolm püha sümbolit. Neid sümboleid kasutades on võimalik ravida vahemaa tagant, lahendada probleeme, suurendada energiat, ja tegelda vaimse ja psühhoteraapilise tervendamisega, vabastades alateadvusse kuhjunud probleeme.

Reiki II astme kursuse teadmised annavad oskuse saata energiat kõikidesse ajadimensioonidesse. See on ettevalmistuse järgmine tase Reiki Meistriks saamise teel.

Kursusel keskendume Reiki sümbolitele ja Reiki energia saatmisele minevikku, olevikku ja tulevikku, et lahendada aastate ja aastakümnetevanuseid kripeldama jäänud ebameeldivaid situatsioone meie enda, kuid ka teiste inimeste sisemaailmas. Reiki II astme üks olulisemaid teemasid on “aeg ja ruum” mõistetega tegelemine ning arusaamine, energia tunnetamine ja visualiseerimine. Reiki sümbolite abil tuleviku loomine ja enese sisemaailmas muutuste esilekutsumine, on kursuse läbivaks teemaks.

Reiki energia on eelkõige inimese enda vaimse ja hingelise maailma korrastaja ning alles siis, kui oleme “ennast leidnud,” oleme valmis mõistma ka meist väljaspool olevat maailma.

Kursusel osaleja saab töövahendid, mille abil suurendada enda energeetilist läbilaskevõimet ja seeläbi uurida oma sisemaailma avarustes olevaid avastamata alasid.

Reiki II astme kursusel õpime veel sümbolite abil ruumide energeetilist puhastamist.

Reiki I ja II astme eesmärgiks on inimese ettevalmistus Universumi energiaga kohanemiseks ja seejärel energiaga töötamise suutlikkuse tõstmiseks. Reikiga saadud teadmised ja kogemused valmistavad kursuslase energeetiliselt ette Reiki Meistri teadmiste ja kordades võimsama energiaga tegelemiseks.

Reiki II astme kahepäevane kursus kestab 2 päeva, vastavalt 2 tundi ja 4 tundi.

Reiki kursuste toimumise kohta saab infot Toomas Piiki tel. 5156654.

Kursust viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Toomas Piik

Reiki II astme kursuse ajad leiad Esilehe kalendrist.

Reiki II astme kursuse tasu 250€

Soovi korral on võimalik kokku leppida ka individuaalseid kursuste aegasid.

Registreerumine: tel. 5156654 või emailile info@reiki-kliinik.ee

 

Reiki Meistri astme kursus

Meistri-õpetaja tase neile, kes on end täiesti pühendunud Reikile. Viiakse läbi üks pühitsus. See annab võimaluse teisi Reikisse pühitseda ja töötada meistrienergiatega.

Reiki I ja II aste on ettevalmistus võimsa Reiki energiaga kokkusaamiseks ehk Reiki Meistri astmeni jõudmiseks.

Reiki Meisteri kursusel osaleja saab kasutuseks kõik teadmised ja algab tõeline teekond sügava eneseleidmiseni ning Reiki energia võimaluste avastamine.

Meistri kursuse läbimine valmistab Meistri ette vastu võtma Reiki kõrgemaid sagedusi ja kursusest algab tee enese sisse ja avastamata maadele. Uued teadmised ja tehnikad hakkavad avardama inimese energiavälja seest väljapoole. Kaasneb informatsiooni pidev juurdevool, mille kohta võib öelda, et Reiki hakkab ise õpetama. Pidev praktiseerimine läbi tunnetuse toob pidevalt uusi teadmisi ja mõtteainet sellest, et kõik on võimalik. Reiki energia muundub teistsuguseks, muutub selle energia tihedus ja sagedus. Kohati võib tunda, et energia on nagu kõrgepinge, mõnikord on energia justkui tuul ja vahest on Reiki energia nagu kleepuv paks mass, mis liigub aeglaselt. Reiki Meistri edasine elu saab olema pidev avardumine ja Oma Tee leidmise protsess.

Sobilik väljend oleks Reiki Meistri kohta selline: Meistri Oma Tee on nagu lõputu trepp, mida mööda astudes Meistri kogemused loovad uusi astmeid kõrgematesse dimensioonidesse, avardudes ise ja avardades neid dimensioone. Seda treppi saab näha ainult osaliselt, sest teadvus ehitab selle pidevalt areneva hinge kogemustele tuginedes. See vaimne trepp on lõppematu.

Kursusel osalenu saab vajalikud materjalid enesetäiendamiseks ja jätkub õpe ka Reiki Meistrite kokkusaamisel.

Reiki Meistri astme kursuse kestus sõltub erinevatest teguritest. Meistri kursuse lõpus on Reiki Meistril õigus ja oskus õpetada Reiki kursusi ja anda edasi teadmisi Reiki praktiseerijatele.

Kursust viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Toomas Piik

Järgmised kuruste ajad leiad kalendrist.

Võid ka kokku leppida individuaalse kursuse aja, mille tasu on sama kuid aeg Sinu jaoks parim.

Reiki kursuste toimumise kohta saab infot Toomas Piiki tel. 5156654.

Kursuse maksab 600 €

Toomas Piik,
toomas@reiki-kliinik.ee
5156654