Reiki Kliinik

Disinfectant

Written By: Reiki Kliinik

Disinfectant, desinfitseerimisvahend 1 liiter

GNLD Disinfectant on välja töötatud ennekõike puhastamist ja samaaegset desinfitseerimist vajavate pindade jaoks. Toode töötab nii külma kui kuuma veega kasutamisel ning sobib kasutamiseks nii kodus kui ka üldkasutatavates ruumides, nagu näiteks koolides, haiglates, hotellides, spordisaalides ja saunades, kus hügieeninõuded on olulised. GNLD Disinfectant ei peida ebameeldivat lõhna, vaid ta kõrvaldab selle tekitaja.

Tänapäeval on selge, et mitmel pool tuleb puhastamiseks kasutada nii puhastus- kui desinfitseerimisvahendit. Parim oleks kasutada toodet, mis teeb samaaegselt mõlemat – puhastab ja desinfitseerib. Meie tervisliku seisundi parandamiseks on kasulik luua keskkond, kust on hävitatud viirused ja bakterid.

Puhastab ja desinfitseerib. Sobib kasutamiseks nii kodus, haiglates kui tööstusettevõtetes.

Hävitab ohtlikud mikroorganismid. Omab desinfitseerivat võimet, mis hävitab erinevaid baktereid, mikroobe ja seeni.

Mugav ja säästlik kasutada. Toodet lahjendatakse vahekorras 1:100 või 1:200.

INGREDIENTS: AQUA, DIDECYLDIAMMONIUM CHLORIDE, ETHOXYLATED LONG CHAIN ALCOHOLS (C10), TETRASODIUM EDTA, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM CARBONATE, SODIUM METHASILICATE, PARFUM, LIMONENE, CI 61570, CI 19140.

GNLD Disinfectant, tavapäraselt lahjendatuna vahekorras 1:200, on universaalne, efektiivne ja hügieeniline puhastusvahend. Ta on eriti kange kontsentraat. Toodet võib kasutada kõikide pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Ühtlasi kõrvaldab ta ebameeldiva lõhna. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame enne kasutamist lugeda hoolikalt läbi etiketil olev tekst.
GNDL Disinfectanti võib kanda pinnale kas niiske lapi või käsnaga või pulverisaatori abil. Niisutage kogu puhastatav pind, loputage ja eemaldage liigne vedelik sobiva lapiga. Vahendit võib kasutada nii külma kui sooja veega. Kui soovite puhastada, desinfitseerida ja eemaldada ebameeldiva lõhna haiglapalatitest, põrandatelt, üldkasutatavatest ruumidest, köökidest ja ooteruumidest, lahjendage vahekorras 1:100.
GNLD Disinfectant hävitab tõhusalt järgmisi mikroorganisme: stafülokokid, difteeriapisikud, streptokokid, kolibakterid, salmonella jne.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee

Lisa kommentaar