Reiki Kliinik

Reiki

Written By: Reiki Kliinik

Reikit kutsutakse universaalseks eluenergiaks, millega häälestatakse organism tasakaalu. Sisenõrenäärmete ületalitlus ja alatalitlus seadistatakse parimasse võimalikku seisundisse, et keha saaks hakata ennast ise taastama. See on nagu organismile lisaimpulsi andmine, tõuseb immuunsus ning tervenemise protsess saab hoo sisse.
Ligikaudu 70% haigusseisunditest sõltub kesknärvisüsteemis olevatest pingetest – stressist. Teaduslikult on tõestatud, et kesknärvisüsteemist pingeid vabastades stressitase langeb ja keha hakkab ennast taastama. Stress saab alguse peast ja läbi närviteede mõjutab kogu organismi. Sõltuvalt stressitasemest siis kas osaliselt (näit. õlavöötme pingeseisundid) või täielikult (kogu keha lihaskond on pinges). Raskematel juhtudel mõjutab stress siseorganite tööd, ületalitlus ja alatalitlus on näitajad, mis viitavad tasakaalu paigast ära nihkumisest.

Reiki hakkab mõjuma Reiki kuuri läbimisega. Reiki kuur on neljapäevane tsükkel, mille ajal inimene kohaneb selle tervendava energiaga ning tema organism saab hakata ennast korrastama. Sel ajal tõuseb immuunsus maksimumini. Kuuri ajal energiakogus suureneb iga korraga, sõltuvalt sellest, kui palju inimene suudab seda vastu võtta. Üledoseerimine on Reiki puhul võimatu.

Veel infot Reiki kohta saad lugeda siit.

Reiki seanss kestab 1 tund ja Reiki kuur koosneb neljast seanssist ehk 4 x 1 tund

Reiki saatmine

Kas teadsid, et Reikit saab saata olenemata ajast ja asukohast, minevikku, tulevikku, olevikku ja kauge maa taha? Reikit saadame inimesele, kes on vähemalt korra kogenud Reiki seanssi või läbinud Reiki kuuri. Eelnev Reiki käed peal kogemus on oluline Reiki energia tunnetamiseks. Seega ei ole kliendi kohalviibimine Reiki saatmiseks vajalik.
Kui tunned et soovid oma seisundit parandada helista meile 5156654 või kirjuta info@reiki-kliinik.ee saadame Reikit Sinu kõrgemaks hüvanguks. Reiki saatmist alustatakse peale tasu laekumist.

Kes saadab Reikit?
Reikit saadab Reiki Kliiniku töötajatest koosnev Reiki Saatjate Grupp. RSG’sse kuuluvad Reiki Meistrid ja Reiki II astme praktikud.

Tagasiside on meile oluline. Tagasisidet võid saata meile info@reiki-kliinik.ee või kirjutada Reiki Kliiniku Facebooki fännilehe seinale.