Reiki Kliinik

Uskumuste Muutmise Meetod

Written By: Reiki Kliinik

Neuroteaduse uuringute järgi moodustab 95% meie teadvusest alateadvus ja psühholoogiateaduses on avastatud, et 95% ajast uitab teadlik meel ringi. Alateadvus toimib ka siis, kui teadvus ei pane toimuvat tähele. Alateadlik meel on nagu salvestusaparaat ja meie poolt omandatud programmid on salvestised. Me salvestame lugusid nii nagu need meile ilmestuvad. Me kuulame oma vanavanemate ning teiste lähiringi õpetajate lugusid ja salvestame need automaatselt. Need programmid juhivad meid nähtamatult 95% meie ajast. Sellest ka nimetus – alateadlik.
Kahjuks ei tea paljud vanemad kui suurt kahju nad oma lastele tekitavad, öeldes: „Oh Ants, sa pole seda väärt”, „ Kristi, sa pole piisavalt tark” või „Sa oled üks haiglane laps”. Nad ei tea, et öeldes selliseid väiteid lastele enne kuuendat eluaastat, salvestuvad need otse alateadvusesse. Inimaju entsefalogrammide uuringud näitavad, et teadlik meel muutub meie aju põhiliseks seisundiks alles peale kuuendat eluaastat. Seni toimib meie aju sagedustel, mis vastab nn. hüpnogoogilisele transiseisundile ehk kõike kuuldavat ei töötle mitte lapse teadlik meel, vaid see salvestatakse vahetult alateadvusesse. Ja lapse kasvades suureks, ei juhi teda mitte tema teadlikud soovid ja püüdlused, vaid ta toimib lähtuvalt senistest salvestustest.
Seega 95% ajast loob Sinu aju reaalsust, mis võib olla täielik vastand Sinu teadlikele soovidele.
UMM meetod aitab Sul suhelda otseselt nii teadliku kui ka alateadliku meelega, et saaksid asendada vanad takistavad uskumused uutega, mis toetavad Sind!

Sinu elu on sinu uskumuste peegeldus. Need uskumused, enamasti alateadlikud, on pikaaegse “programmerimise” tulemus. Negatiivse programmerimise tulemuseks on nurjumisele määratud mõtlemine ja käitumine. UMM abiga saab kiiresti ja kergelt oma mõistuse “tarkvara” kasutajasõbraliku meetodiga ümberprogrammeerida – muutes uskumusi, mis on saboteerinud Sind uskuma…
Vahetades välja uskumusi, mis on Sinu elu avaldumist pikkaaega takistanud Sind toetavate programmidega, muudad Sa oma elu!

Teenust viib läbi Kaido Kullam