Reiki Kliinik

Närvisüsteemi probleemid

Written By: Reiki Kliinik

Maie on keskeas naisterahvas, kellel oli kõrge vererõhuga pidevalt probleeme. Tema soov oli saada vererõhk stabiilseks. Maie sai ühe korra Reikit ja tundis Reiki ajal, et südame pulsisagedus muutus. Kaks nädalat hiljem tuli Maie Reiki Kliinikusse ning teatas, et tema vererõhk on olnud stabiilne. Maie oli väga rahul, et ta sai abi Reiki Kliinikust, kuigi ta ise on teinud Reikit kaks aastat.

Tanja on keskeas naisterahvas, kelle mureks oli unetus. Ta ei ole saanud kaksteist aastat korralikult magada. Tema magamised piirdusid 15-minutiliste tsüklitega. Pärast esimest Reiki seansi magas ta esimesel ööl seitse tundi ja järgmisel ööl juba kaheksa tundi järjest. Tanjal olid veel valud selgroos. Peale Reiki kuuri läbimist olid tema selgroo valud kadunud ja üldine enesetunne väga hea.

Mari oli 26-aastane. Teda vaevas pidev väsimus. Esimese Reiki seansi ajal tundis ta, et kogu keha suriseb, kuid ühel hetkel hakkas ta väga sügavalt hingama. Seansi lõppedes küsis Reiki praktik, millest selline eriline hingamine ning Mari vastas, et tekkis tahtmine nii sügavalt hingata. Kui Reiki kuur läbi sai, rääkis Mari, et tal oli kunagi astma. Kuu aega hiljem ütles Mari, et olemine on siiani hea ning astmat ei ole enam täheldanud.