Reiki Kliinik

Toomas Piik

Written By: Reiki Kliinik

Toomas Piik

Reiki Kliiniku asutaja Eestis, Usui Shiki Ryoho Reiki Meister, Psühholoog, Maatriksi praktik ja õpetaja, KvantHäälestuse õpetaja ja praktiseerija, klassikalise- ja spordimassöör. Alates 2013 aastast peab ka loenguid erinevatel vaimsetel teemadel.

Toomase esimene teadmine tervendamise uuest mõtteviisist tuli aastal 1988, et inimest on võimalik tervendada ilma kirurgilise sekkumise ja tablettide abita. Sellest hetkest sai alguse otsing, kuidas seda teha. Aastal 2000 avastas Toomas enda jaoks Reiki ja äratundmine, et Reiki ongi võimas vahend, mille abil on inimest võimalik tervendada kiiresti ja väga efektiivselt. See teadmine on ennast tõestanud ja kogemused näitavad imelisi tulemusi. Hinge ja vaimu koostöös luuakse füüsiline keha ja selle seisundid (ka haigused on seisundid). Lisaks kõigele on Reiki just hinge ja vaimu maailmaga väga tihedalt seotud ning Reiki kanali kaudu tuleb pidevalt uut informatsiooni, mis toetab vaimset kasvamist.

Toomase igapäevatööks on Reiki energia vahendamine, energeetiline tervendamine mitmete erinevate tehnikate abil nagu Maatriks, KvantHäälestus ja erinevad massaažid.
Reiki Meistrite Koolis korraldab ja viib läbi Reiki I, II, ja Meistri taseme kursusi, Maatriksi transformatsiooni ja tervendamise seminare, Reikit tutvustavaid seminare, erinevaid energiate kasutamise kursusi ja Maatriksi ning Reiki praktikaõhtuid.

KvantHäälestuse (KVH) õpetamine ja praktikaõhtute korraldamine on uuema aja õpetuste sari, mille käigus luuakse lisaks hinge tervenemisele ka keha tervenemise protsess.

KONSULTATSIOON  20€  30 min

KOLME TEEMANTI REIKI  25€ 20 min

REIKI KUUR 160€ 4X1h

REIKI ÜKSIKSEANSS  45€ 1h

REIKI SAATMINE  50€ 1 nädal

KVANTHÄÄLESTUS 30€  1tund

ENERGEETILINE KORRASTAMINE € 45 1h

MAATRIKSI SEANSID 25€ 35€

MAATRIKSI POINTIMINE 20€

KÄTEMASSAAZ  10€ 20 min

SELJA,- KAELA JA ÕLAVÖÖTMEMASSAAZ  17€

KLASSIKALINE MASSAAZ  35€

HINGEVÄLJA KORRASTAMINE  70€ 1h 30 min

Toomase vastuvõtule saab ennast registreerida aadressil toomas@reiki-kliinik.ee või tel. 5156654