Kliinikust

Reiki Kliinik – tervenemine, sisemaailma avardumine, enese- ja tasakaalu leidmine. Need on vaid mõned märksõnad, mida oma tegevusega oleme klientides esile kutsunud. Meie töötajate teadmiste, kogemuste, hea tunnetuse ja pideva enesetäiendamise tõttu on Reiki Kliinikust saanud ainulaadne, vaimset kasvu arendav ja inimeste tervendamisega tegelev organisatsioon.

Reiki Kliinik on ainulaadne terves maailmas oma põhimõtete poolest, millele pandi alus eelmise sajandi alguses Jaapanis. Reiki, kui vaimse energiateraapiaga, on ravitud kõike ja väga tulemuslikult. Eestis asutasime Reiki Kliiniku aastal 2008.

Meie põhitegevus on inimeste hingeliste ja füüsiliste probleemide lahendamine ning lahenduste leidmine psühholoogilistele kõrvalekalletele.

Teine põhisuund on keha füüsiliste vigastuste tervendamine, sealhulgas operatsioonijärgne taastusravi. Inimese sisemaailma seisundite tasakaalustamine, lastevanemate nõustamine kasvatusküsimustes, võimlemistreeningud tervise parendamiseks, erinevad massaaziliigid ja moodsad energeetilised tervendusmeetodid koos kursustega annavad igale abivajajale just selle, mida elu kriitilisematel hetkedel vaja võib minna.

Meie töötajate nägemus heast tervisest on sügav sisemise rahu seisund. Kõrgema eluväärtuse loovad inimese jaoks just Hingerahu ja õnnetunne. See on Reiki Kliinikust saadava tulemuse nurgakivi – õnnelik, rahulolev ja terve inimene.