Aloe Vera Gel

Aloe Vera Gel 100ml

Aaloe on tuntud kogu maailmas, läbi sajandite on miljonid inimesed kasutanud seda toodet kui looduslikku abivahendit naha ärrituste leevendamiseks. Nutriance Aloe Vera Gel sisaldab rikalikku segu mitmesugustest looduslikest toimeainetest nagu aaloe, kummel, pärn, rukkilill ja naistepuna. Lisaks veel allantoiini ja saialille, mis toetavad rakkude uuendamist ning B5 provitamiini (pantenool), mis pehmendab nahka. Kliinilised katsed näitavad, et aalo geel niisutab, jahutab ja ravib nahka ning soodustab naha uuenemist. Aaloe geel ravib ja hooldab nahka, mis on saanud päikesest, tuulest ja külmast kahjustada.

Suurepärane raviva toimega hooldusvahend päikesepõletusega või külma tuulega kahjustatud nahale. Sisaldab esmaklassiliste omadustega ravimtaimi nagu aaloe, saialill, kummel, rukkilill ja naistepuna, mis koos tugevdavad üksteise toimet.

Kliinilised katsed näitavad, et toode ravib ja hooldab kahjustatud nahka. Tervistab päiksepõletuse või külmakahjustustega nahka, hooldab ja muudab naha säravamaks ning pehmemaks.

Kliinilised katsed näitavad, et toode suurendab naha niiskusesisaldust ja tugevdab naha loomulikku niiskusbarjääri. Toimeaineteks on aaloe, pärnatõmmis ja B5 provitamiin (pantenool).

Muudab naha pehmemaks ja tõstab naha toonust tänu ainulaadsele botaanilisele koostisele.

Aitab luua loomulikku pH-taset naha pinnal.

Läbinud kliinilised katsetused Euroopa juhtivates dermatoloogilistes uurimisasutustes.

KOOSTISOSAD: ALOE BARBADENSIS, AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, CALENDULA OFFICINALIS, ANTHEMIS NOBILIS, TILIA CORDATA, CENTAUREA CYANUS, CHAMOMILLA RECUTITA, HYPERICUM PERFORATUM, ALLANTOIN, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee