Purifying Facial Scrub

Purifying Facial Scrub, koorimiskreem 100 ml

Koori nahk nooruslikuks! Naha koorimine on vajalik samm teel naha nooruslikuks muutmisel. Nutriance Purifying Facial Scrub ergutab nahka, annab nahale sära ja teeb kaunimaks naha struktuuri, eraldades vanad elutud naharakud ja mustuseosakesed, mis sulgevad nahapoorid ja ei lase nahal niiskust saada. Toode sisaldab väga peeneks jahvatatud kreekapähkli koore pulbrit ja taimede ekstrakte, mis tasandavad naha struktuuri, kõrvaldades vanad elutud rakud, mis takistavad nahal niiskuse saamist. Kasuta Nutriance Purifying Facial Scrubi 1-3 korda nädalas. Nii toimides muutub nahk pehmemaks ja siledamaks.

Õrn ja puhastav koorimine peene kreeka pähkli pulbriga ja puhastusainetega, mis on saadud kookospähklist ja virgiinia nõiapähklipuust.

Nahk muutub juba ühe protseduuri järel 30% siledamaks ja pehmemaks, nagu kinnitavad kliinilised katsed.

Sisaldab valitud taimse päritoluga toimeaineid (aalo geel, kummel, virgiinia nõiapähklipuu ja bisabolool), mis pehmendavad ja ravivad nahka puhastamise ajal.

Kiirendab naha ainevahetust, uute naharakkude teket ja parandab toitainete juurdepääsu naharakkudele.

Kuulub nahahooldusprogrammi Nutriance Synergy Cycle teise etappi. Teeb naha puhtaks ja siledaks.

Aitab luua loomulikku pH-taset naha pinnal.

Läbinud kliinilised katsetused Euroopa juhtivates lugupeetavamates dermatoloogilistes uurimisasutustes.

KOOSTISOSAD: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, WALNUT SHELL POWDER, COCAMIDE DEA, PEG-150 DISTEARATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ALOE BARBADENSIS, CHAMOMILLA RECUTITA, HAMAMELIS VIRGINIANA, BISABOLOL, GLUCOSE, MAGNESIUM NITRATE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, BUTYLENE GLYCOL, ETHOXYDIGLYCOL, METHYLPARABEN, ALCOHOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee