Refining Toner 1

Refining Toner 1, näovesi kuivale ja normaalsele nahale 200 ml

Näovesi viib lõpuni puhastusfaasi, kõrvaldades viimased mustusejäägid ning loob nahal tasakaalulise seisundi, valmistab nahka ette rikkaliku niiskuskoguse vastuvõtmiseks, sest naha niisutamiseks kasutatakse Nutriance Refining Toneri ainulaadset näovett. Värskendav ja alkoholi mittesisaldav näovesi Nutriance Refining Toner 1, mis on ette nähtud kuiva ja normaalse naha puhastamiseks, eemaldab viimased mustusejäljed. Sisaldab valitud taimse päritoluga koostisaineid, mis aktiveerivad näonaha loomulikke tasakaalustavaid funktsioone, ergutades lipiidide teket, mis kaitsevad aktiivselt niiskuse tasakaalu. Värskendav alkoholi mittesisaldav näovesi Nutriance Balancing Toner 2, mis on ette nähtud segatüüpi ja rasuse naha puhastamiseks, eemaldab viimased mustusejäljed ja aeglustab lipiidide teket nahas, nagu näitavad kliinilised katsed. Hooldusvahend mõjub ühtlasi poore ahendavalt. Mõlemad näoveed sisaldavad päevakübara tõmmist, mis toimib nahka tugevdavalt ja rohelise tee tõmmist, mis sisaldab rikkalikult antioksüdante. Mõlemat näovett võib kasutada edukalt pärast habemeajamist näo puhastamiseks ja värskendamiseks.

Puhastab viimased mustusejäägid ja puhastuskreemi osakesed. Kasutatakse kuiva ja normaalse naha jaoks. Õrnatoimeline näovesi, mis puhastab ja rahustab nahka.

Ergutab naha loomulikku lipiidide tekke protsessi, loob tasakaalulise lipiidide ja niiskuse taseme. Sisaldab ainulaadset taimse päritoluga koostisainete segu apelsiniõitest, luuderohust, silmarohust ja mandlitest.

Ei sisalda alkoholi, valmistab naha ette niisutamiseks ja hooldamiseks. Ei kahjusta, ega ärrita nahka.

Tõstab naha elastsust, tänu avokaadoõlile.

Sisaldab rohelise tee ja päevakübara tõmmist, milles on rohkesti antioksüdante.

Kuulub nahahooldusprogrammi Nutriance Synergy Cycle kolmandasse sammu. Muudab naha vastuvõtlikuks ja tasakaaluliseks. Sobib kasutada kuiva ja normaalse näonaha puhul.

Aitab luua loomulikku pH-taset naha pinnal.

Läbinud kliinilised katsetused Euroopa juhtivates lugupeetavamates dermatoloogilistes uurimisasutustes.

KOOSTISOSAD: AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA, CAMELIA SINENSIS, PERSEA GRATISSIMA, CITRUS DULCIS, EUPHRASIA OFFICINALIS, HEDERA HELIX, PRUNUS DULCIS, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM, C.I. 42090.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee