Refreshing Facial Cleanser 1

Refreshing Facial Cleanser 1, puhastuskreem kuivale ja normaalsele nahale 150 ml

Kas pole hea, kui nahk on värske ja puhas tänu Nutriance supertoimega puhastusvahenditele! Need on suurepärased tooted, mis alustavad hoolikalt naha puhastamise protsessi ja eemaldavad naha pinnalt mustuseosakesed. Nutriance Refreshing Facial Cleanser 1, mis on ette nähtud kasutamiseks kuiva ja normaalse naha jaoks, on suurepärane niisutav puhastusvahend. Sisaldab valitud taimse päritoluga koostisaineid, tänu millele aitab nahas luua noorele nahale iseloomulikku niiskuse tasakaalu. Nahk jääb puhas, niiske ja siidine. Nutriance Foaming Gel Cleanser 2 on puhastusvahend rasvasele ja segatüüpi nahale. Toode ei sisalda rasva, kuid sisaldab valitud taimse päritoluga koostisaineid, mis aitavad nahas luua õiget lipiidide ja niiskuse tasakaalu. Puhastusvahend tekitab rohkesti vahtu ja sobib suurepäraselt habemeajamisekreemiks. Toode tekitab nahal meeldiva puhta tunde, nahk jääb pehme, sile ja tugev. Mõlemad puhastusvahendid sisaldavad päevakübara tõmmist, mis tugevdab nahka ja rohelist teed, milles on rohkesti antioksüdante.

Õrnatoimeline puhastusvahend, mis puhastab nahka rikkaliku kreemja vahuga.

Ergutab naha loomulikku lipiidide toodangut, sisaldades ainulaadset ravimtaimede segu apelsiniõitest, luuderohust, silmarohust ja mandlitest.

Tõstab naha toonust, sisaldades avokaadoõli.

Sisaldab rohelise tee- ja päevakübaratõmmist, mis on rikas antioksüdantide poolest.

Kuulub nahahooldusprogrammi Nutriance Synergy Cycle esimesse etappi. Muudab naha vastuvõtlikuks ja puhtaks.

Ei sisalda seepi.

Aitab luua loomulikku pH-taset naha pinnal.

Läbinud kliinilised katsetused Euroopa juhtivates lugupeetavamates dermatoloogilistes uurimisasutustes.

KOOSTISOSAD: AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL STEARATE, ISOPROPYL MYRISTATE, METHYL GLUCETH-20, METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, CETYL ALCOHOL, CERA ALBA, PERSEA GRATISSIMA, PROPYLENE GLYCOL, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA, CAMELIA SINENSIS, TOCOPHEROL, CITRUS DULCIS, EUPHRASIA OFFICINALIS, HEDERA HELIX, PRUNUS DULCIS, CETYL ACETATE, LANOLIN ALCOHOL, CARBOMER, ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, GLYCINE SOJA, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee