GR2 Control Starter Kit

GR2 Control Starter Kit 14 päeva tooted, kirjandus, abivahendid.

GR2 Control Meal Replacement Protein Shake, toidukorra asendaja kehakaalu kontrollimiseks
Maitsev valgukokteil sisaldab rohkesti valke ja vähesel määral süsivesikuid, võimaldades mistahes päevase toidukorra asendamise. Reguleerib efektiivselt organismi glükeemilise reaktsiooni mehhanismi, varustades organismi selle optimaalseks tööks vajalike toitainetega.
Valgukokteil on saadaval kahes suurepärases maitsevariandis: šokolaad ja vanilje. Ühe portsjoni valmistamiseks mõeldud pakikese sisu segada 240 ml külma piimaga (väherasvase või rasvatuga).

GR2 Control Fiber Supplement
Toode võimaldab luua täiskõhutunde väiksema toidukoguse ja kilokalorite juures.

GR2 Control Success Guide
Hõlpsasti loetav ja mõistetav juhend. Õpetab tundma programmi tööpõhimõtet ning seda, kuidas see aitab soovitavaid tulemusi saavutada.

Salenemispäevik
Sellesse taskumõõtu kaalukontrolli päevikusse on käepärane märkida tarbitavaid päevaseid toidukoguseid, iganädalasi edusamme, väljakutseid ning kordaminekuid. Inspiratiivsed tsitaadid aitavad motiveerituna püsida.

Naudi/Väldi
See taskumõõtu brošüür võimaldab kiiresti ja vaevata kontrollida, milliseid toiduaineid nautida ning milliseid omakorda vältida.

Šeiker
Käepärane segamistarvik, mida on lihtne kasutada ning puhastada. Olles kergesti kaasaskantav, võimaldab valgujooki valmis segada ning tarbida kus iganes te ka ei viibiks.

Mõõdulint
Mõõtke ennast! Kasutades mõõdulinti, märkige oma mõõdud üles salenemispäevikusse – niiviisi hoiate oma figuuri sentimeetrihaaval “kahanemisel” silma peal.

Soovid rohkem infot toodete kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee