Puhastusvahendid

Maailma muutmine tervislikumaks paigaks – see on lihtsam kui sa arvatagi oskad!

Oled sa sellele mõelnud, et igakord kui kasutad mingit toodet või viskad midagi ära, koormad sa sellega keskkonda? Loomulikult ei saa sa täielikult loobuda ressursside kasutamisest või toodete tarbimisest, kuid siiski on võimalik lihtsal moel sinu isiklikku keskkonnakoormust vähendada – ja seda üsna suurel määral. Kontsentreeritud ja keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid kasutades osutad sa hiigelteene järeltulevatele põlvedele.

Nüüd juba peaaegu nelja aastakümne vältel on GNLD pakkunud kontsentreeritud puhastusvahendeid, mida kulub puhastustulemuse saavutamiseks tunduvalt vähem kui nende laiatarbekaubana müüdavaid analooge. Ja nii säästavadki need puhastusvahendid iga kasutuskorraga lisaks sinu rahale ka ümbritsevat keskkonda.

Neid vahendeid saab veega lahjendada ja segada igaks otstarbeks – alates põrandapesust kuni grillahju ja sõidutee puhastamiseni! Sa ei vaja enam kapitäit erinevaid kindla otstarbega puhastusvahendeid. Vahendit kulub vähem – seega sa kulutad sellele vähem ja samal ajal teed sa heateo ka keskkonnale. See on olukord, kus kõik võidavad!

Toodeteni jõuad peamenüült järgmiselt:
Pood –> GNLD tooted –> Puhastusvahendid –>

Soovid rohkem infot toodete kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee