G1

G1, Pesupulber 69 dl

On juba ammu teada, et riidest on raske mustust eemaldada. Mustusemolekulidel tundub olevat kalduvus klammerduda kiudude külge ning panna vastu eraldamiskatsetele. Siin saab abi G1-st.
G1 efektiivsed koostisained tungivad ka kõige sitkemasse mustusesse ja “tirivad” selle pestavast riidest lahti. Lahjad aluselised ühendid on need, mis mustusest jagu saavad. Kui mustus on eraldatud, tuleb seda takistada kinni jäämast teiste pestavate riiedeesemete külge. G1 sisaldab aineid, mis seovad mustust pesuveega kuni loputamiseni. G1-s on ka aineid, mis kaitsevad pesumasina metallosi roostetamise eest. G1-s olev naatriumperboraat mõjub väga tõhusalt sitkematele plekkidele ja seda ka madalal veetemperatuuril tänu teisele koostisainele. Koos optiliste värviergastitega muudavad need kaks viimatimainitud ainet valge pesu valgemaks ja värvilise pesu värvid erksamaks. G1 ei kogune kiududesse ega põhjusta korduval pesemisel riide kollakaks muutumist.

Kontsentreeritud. Pesemiseks kulub korraga vähe pesupulbrit.

Mõjub erinevatel temperatuuridel. Toode on nii välja töötatud, et ta sobiks kasutamiseks laias temperatuurivahemikus.

Eemaldab tõhusalt paljusid erinevaid plekke, ka selliseid, mida tavaliselt on raske ära saada.

Kerge välja loputada. Pesu läheb puhtaks ja pesupulber eraldub loputamisel kergesti.

INGREDIENTS: SODIUM SULFATE, SODIUM CARBONATE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, ZEOLITE, SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE, SODIUM SILICATE, TAED, C12-15 PARETH-7, SODIUM COCOATE, SUBTILISIN, TETRASODIUM ETIDRONATE, ALPHA AMYLASE, CELLULOSE GUM, SODIUM ACRYLATE/MALEATE COPOLYMER, SODIUM TRIAZINYLAMINOSTILBENEDISULFONATE, PARFUM, DIMETHICONE, LIMONENE, CI 74160, CI 74260.

G1 koostis tagab maksimaalse pesemisefektiivsuse. Ta on kasutamisel ökonoomne ja sobib kasutamiseks erinevatel veetemperatuuridel. Vaata pakendil olevat instruktsiooni õige kasutamiskoguse kohta.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee