LDC – 5 l

LDC – 5 l, nõudepesu- ja kergepuhastusvahend, käteseep 5 liitrit

GNLD LDC on universaalne ja pehmetoimeline käte, nõude ja rõivaste pesuvahend. LDC-d võib kasutada nõude- ja köögimasinate pesuks, erinevate õrnade tööpindade pesuks ja samuti peseb LDC puhtaks tundlikust materjalist riideesemed ja villased džemprid ning annab neile pehmuse ja hea lõhna.
Võti LDC võimsasse puhastustegevusse on tema kontsentreeritud pindaktiivne süsteem.

Mugav kasutada. Olenevalt erienvatest kasutus-eesmärkidest lahjendatakse vahedit kas rohkem või vähem.

Neutraalne pH. Vahend ei kahjusta nahka.

Eraldub loputamisel täielikult. Kuna vahendit on kerge ära loputada, saavad nõud täiesti puhtaks.

Sobib suurepäraselt käsitsi pesupesemiseks. Peseb rõivad puhtaks ja annab neile värske lõhna ja meeldiva pehmuse

Ideaalne käteseebiks.

Ökonoomne. Kontsentraat, hind kasutuskorra kohta soodne.

INGREDIENTS: AQUA, BENZENESULFONIC ACID, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, SODIUM HYDROXIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM XYLENE SULFONATE, TRIETHANOLAMINE, UREA, Cl 15510, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, DMDM HYDANTOIN, PARFUM, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, PEG-4 LAURATE, PEG-4 DILAURATE, PEG-4.

ÜLDINE PUHASTAMINE: Segage segamispudelisse üks osa LDC-d viie osa veega. Seda suhet tuleb suurendada, kui soovite suuremat seebivahtu, samuti sõltuvalt vee karedusest. Karedama vee korral segage üks osa LDC-d kolme osa veega.

KÖÖGIS: Väike kogus segu märjale köögipinnale. Tilk segu valamusse puhastab nõud, katlad, pannid, klaasnõud, tee- ja kohvikannud ning keraamilised nõud.

RIIETE PESU: Õrnade materjalide, sünteetiliste, puuvillase, trikotaaži, linase ja kootud toodete käsitsi pesuks vala pool korgitäit LDC-s külma veega täidetud kaussi. Tehke pesu korralikult märjaks ja peske ettevaatlikult. Loputage kaks korda ja kuivatage. Võib kasutada enne pesu plekkide eemaldamisel ning seejärel teha normaalne pesupesemine.

KODUS. Väike kogus segu kasutada puidust esemete, kahhelpindade, vannide ja muude vannitoapindade puhastamiseks. Akende ja peegli puhastamiseks kasutage paari tilka LDC-d 500 ml vee kohta.

TÖÖKODADES: Autode, paatide, varikatuste, välimööbli puhastamiseks segage ämbrisse üks osa LDC-d kümne osa veega. Eriti määrdunud käte pesemiseks valage paar tilka LDC-d märgadele kätele, hõõruge ja seejärel loputage.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee