Super 10 – 5 l

Super 10 – 5 l, Üldpuhastusvahend 5 liiter

GNLD kõige efektiivsem puhastusvahend Super 10 lahustab ja emulgeerib lahti ka kõige paakunuma mustuse. Toode sobib suurepäraselt tööstuslikuks kasutamiseks, ent on turvaline ka kodus. GNLD muudab puhastamise lihtsaks ning on kahjutu keskkonnale. Üllatute, kui näete, kuidas Super 10 imendub mustusesse ja plekkidesse, eemaldab sõrmejäljed, mustad jalajäljed ja sadestunud seebikihi kahhel- ja plaatpindadelt. Saate ise valida, kui kanget pesulahust te vajate ning mõne sendi eest ongi puhtus majja loodud.

Mitmekülgne ja ökonoomne. Universaalne puhastusvahend kasutamiseks kogu majapidamises.

Konsentraat. Vähesest kogusest jätkub kauaks.

Tööstuslik tugevus. Kahjutu kasutada pindadel, mis taluvad vett.

Kolmekordne toime. Imendub, leotab ja emulgeerib — pugedes parima tulemuse saavutamiseks mustuse ja pinna vahele.

Super 10 on toode, mida on saatnud edu üle 30 aasta.

INGREDIENTS: AQUA, GLYCERYL OLEATE, PPG-2 METHYLETHER, UREA, SODIUM HYDROXIDE, TETRASODIUM EDTA, C12-C15 FATTY ALCOHOL ETHOXYLATED (9EO), C12-C15 PARETH 3, MONOETHANOLAMINE, PARFUM, PROPYLPARABEN, CI 42051, METHYLPARABEN, N,N-BIS(2-HYDROXYETHYL)SODIUMGLYCINAT.

INTENTSIIVPUHASTUSEKS: Valmista lahus 1 osa SUPER 10 ja 3 osa vett pihustuspudelisse. Pihusta, hõõru ja lase mõni minut seista. Pühi ära.

EFEKTIIVPUHASTUSEKS: Valmista lahus 1 osa SUPER 10 ja 10 osa vett pihustuspudelisse. Pihusta ja pühi ära. Plekkide eemaldamiseks (kontrolli materjali värvikindlust) pihusta plekile, hõõru imava riidetükiga, lase mõjuda ning kuivatades eemalda tindi, kriidi, huulepulga, värvi ja muud plekid vaibalt ja tapeedilt. Potte ja panne tuleks eelnevalt leotada.

TAVALISEKS PUHASTAMISEKS: Valmista lahus 1 osa SUPER 10 ja 20 osa vett pihustuspudelisse. Pihusta ja pühi ära. Põrandate, seinte ja teiste suuremate pindade puhastamiseks valmistage ämbrisse lahus 1 osa SUPER 10 ja 128 osa vett.

Super 10 üldpuhastusvahendit on võimalik osta ka 10 ja 25 liitrises kanistris.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee