Toidulisandid

“Sa oled see, mida sa sööd” – see on rohkem kui lihtsalt käibefraas, mida su ema kasutas siis, kui soovis, et sa õigesti toituksid. Selles peitub sügav tõde.

Suures valikus erinevat kiirtoitu pakkuvas maailmas pole ju sugugi ime, et tervis käest kipub minema. 95% inimestest ei saa igapäevaselt oma toidust hea tervise säilitamiseks piisavalt vajalikke toitaineid. Samal ajal tarbivad 75 % inimestest sellist toitu, mis on nende tervisele suisa kahjulik.

Kui sa ei saa seda, mida vajad ja tarbid üleliia palju mittevajalikku, tekivad toitumises lüngad ja sellega lood sa soodsa pinnase puudulikust toitumisest põhjustatud negatiivsetele tervisemõjudele.

GNLD on sinu toitumises esinevate lünkade täitmiseks välja töötanud spetsiaalsed tooted.

Kui sa tutvud GNLD tootevalikuga, siis ei leia sa sealt kunstlikult üleshaibitud ja ainult hetkel moesolevaid tooteid. Miks? Sest juba peaaegu 50 aastat on GNLD-s pühendutud inimese toitumise uurimisele ja inimese toitumisahelasse kuuluvate toidulisandite tootmisele. Me ei kasuta oma toodetes toorainena midagi, mida ei oleks pikka aega turvaliselt inimtoiduks tarvitatud.

Kuna tervis on sinu suurim vara, siis suhtume me sellesse tõsiselt.

Toodeteni jõuad peamenüült järgmiselt:
Pood –> GNLD tooted –> Toidulisandid –>

Soovid rohkem infot toodete kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee