Acidophilus Plus

Acidophilus Plus 60 kapslit

Tervisele kasulikud (“head”) bakterid, mis ei luba vohada haigusttekitavatel (“halbadel”) bakteritel ning patogeensetel seentel, aitavad tasakaalustada meie seedekulgla normaalset mikrofloorat. Juba aastatuhandeid on inimesed toiduks kasutanud kasulike bakterite tegevuse tagajärjel saadud piimatooteid – jogurtid, juustud, erinevad kääritatud/hapendatud piimatooted. Nende toiduainete kasulikust mõjust tervisele räägivad nii teadlased kui ka rahvapärimused. GNLD toidulisandis Acidophilus Plus on kokku saanud kasulike bakterite mõjujõud ja kõrgtehnoloogia – viimane tagab, et viis miljardit elusorganismi jäävad ellu mao happelises keskkonnas ja jõuavad seedekulglasse, kus nende seedetrakti optimaalset funktsioneerimist toetav toime mõjule pääseb.

Looduslik. Sisaldab hapendatud piimatoodetest eraldatud kasulikke baktereid, mis aitavad seedekulglas säilitada mikroorganismide tervislikku tasakaalu.

Mitmekesine. Sisaldab viit tüüpi kasulikke baktereid: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium animalis ja Streptococcus thermophilus.

Kontsentreeritud. Sisaldab sama palju kasulikke baktereid kui suures koguses jogurtis või atsidofiilpiimas.

Tõhus. Iga kapsel sisaldab vähemalt viis miljardit elusorganismi, mis kuni soolestikku jõudmiseni on täielikult kaitstud.

Elusad bakterid. Eksklusiivne kaitsemehhanism tagab selle, et võimalikult paljud bakterid läbivad elusana mao happelise keskkonna ja jõuavad sihtkohta – seedekulglasse

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee