Carotenoid Complex

Carotenoid Complex 90 kapslit

Karotinoidid, mõnikord nimetatakse neid “looduse värvideks”. Nimi, mis on antud puu ja aedviljades leiduvate tervislike toitainete värvikale perekonnale, kuhu kuulub umbes 600 liiget, millest 50-60 on esindatud meie toidulaual! Karotinoidid on looduses esinevad värvid, mida me näeme meie poolt söödavas toidus: punast tomatis, kollast kõrvitsas, oranžis porgandis, millest paljud on A-vitamiini teerajajad. Karotinoide leidub ka mitmetes rohelistes taimedes nagu spinatis, kuid nad jäävad seal klorofülli varju.
GNLD Carotenoid Complex on esimene ja ainus sedalaadi toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotenoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest

Toodetud looduslikest toiduainetest. Meie eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

E-vitamiin (d-alfatokoferool). Kaitseb toitaineid oksüdeerumise eest.

Looduslik letsitiin. Sisaldab sojaletsitiini toitainete tasakaalustamiseks.

Kapsleid on kerge alla neelata.

Igas kapslis sisaldub lai spekter karotinoide, mis vastab tavalisele puu- ja juurvilja portsjonile.

Ei sisalda maitse- ega magusaineid.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee