Formula IV Plus

Formula IV Plus 60 kapslit

Teaduslik uurimus kinnitab ikka ja jälle, et toitumine hõlmab enamat kui pelgalt klassikalisi vitamiine ja mineraalaineid. Optimaalse tervise saavutamiseks on nimetatud oluliste toitainete kõrval samavõrra tähtis roll kanda ka fütotoitainetel ja mikroelementidel. Algupärane Formula IV, mis töötati välja 1950. aastatel, oli esimene multifaktoriline toidulisand, ühendades vitamiine, mineraalaineid, ensüüme ja selliseid fütotoitaineid, nagu tähtsad lipiidid ja steroolid. Formula IV Plus jätkab seda silmapaistvat toidulisanditraditsiooni rauavaba koostise näol, mis ühtlasi sisaldab täiendavaid mineraalaineid, kattes muuhulgas 100% päevasest tsingivajadusest. Formula IV Plus sisaldab rohkem Tre-en-en täisteraviljakontsentraati, mis on juba aastakümneid kõikjal maailmas pakkunud inimeste toitumisele tõhusat toidulisandituge.

Eksklusiivne Tre-en-en Grain Concentrate: 50% rohkem lipiide ja steroole nisust, riisist ning sojaoast.

Laiaspektriline toidulisand: sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning raku optimaalseks toitumiseks tähtsaid lipiide ja steroole.

Tre-en-en muudab rakumembraani pehmeks ning läbilaskvaks, tänu millele omastab organism paremini vitamiine ning toitaineid.

Ei sisalda rauda.

Sisaldab tsinki: mineraalaine, mis on oluline organismi funktsioneerimise seisukohalt.

Varustab kroomi ja seleeniga: olulised mineraalained, mida tänapäeva töödeldud toiduained peaaegu ei sisalda.

Mugav ja hügieeniline: Pakendatud mugavalt lehtede kaupa ning sisaldab kahe kuu varu.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee