Garlic Allium Complex

Garlic Allium Complex 60 tabletti

Mitmed teaduslikud uuringud on näidanud, et erinevate laugu perekonda kuuluvate taimede nagu küüslaugu, sibula, murulaugu, porrulaugu ja teiste tarvitamine toiduks on seotud parema tervisliku seisundiga. Arvukad väävliühendid annavad neile taimedele eriomase lõhna ja suurepärased tervistavad omadused. GNLD Garlic Allium Complex on kaasaegne tervetest toiduainetest valmistatud toidulisand, mis sisaldab standardiseeritud koguses allitsiini, s.o. küüslaugus esinevat olulist aktiivset väävliühendit, aga ka teisi kasulikke toitaineid, mida leidub laugulistes. Toote valmistamisel kasutatav ainulaadne tehnoloogia tagab selle, et bioaktiivne aine allitsiin jõuab sooltesse, kus ta osutub organismile kõige kasulikumaks.

Sisaldab küüslauku, mugulsibulat, murulauku ja porrut.

Garanteeritud laugu perekonda kuuluvate taimede sisalduvus. Iga annus sisaldab 4,2 mg kontsentreeritud küüslauguekstraktist ekstraheeritud allitsiini. Üks annus võrdub ühe toore küüslauguküünega.

Rohkesti bioaktiivseid toitaineid. Sisaldab mitmeid väävliühendeid ja toitaineid, mis on efektiivsed just koostoimelistena.

Ainulaadne tehnoloogia. Tänu toidulisandi erilisele pindtöötlusele viiakse aktiivne allitsiin soolestikku.

Mitte mingit küüslaugumaitset suus ega ebameeldivat hingeõhku!

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee