Omega-3 Salmon Oil Plus

Omega-3 Salmon Oil Plus 90 kapslit.

Ammusest ajast on teada ning tõestatud, et oomega-3 rasvhapped etendavad olulist osa inimese toitumises. Eriti põhjalikult on uuritud kahte kalaõlis esinevat rasvhapet – EPA (eikosapenaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape).

Lisaks juba mainitud EPA-le ja DHA-le, mille roll meie tervisliku toitumise osana on leidnud jätkuvalt kinnitust, on tänapäeval tuvastatud terve perekond oomega-3 rasvhappeid, mis koosneb kokku kaheksast liikmest ja teaduslikud uurimused kinnitavad ka nende olulisust meie tervisliku toitumise osana. See toitumises ülioluline oomega-3 rasvhapete kett algab ALA-ga (alfalinoleenhape) ja lõppeb DHA-ga (dokosaheksaeenhape) ning nende vahele jääb kuus väga olulist lüli. Igal lüli täidab unikaalset rolli inimese biokeemias ning kõik koos moodustavad nad inimese toitumist toetava sünergia.
Euroopa rahvuslikud terviseorganistasioonid soovitavad täiskasvanutel oma hea tervise tagamiseks tarbida 2-3 portsjonit kala nädalas. Tihtilugu süüakse kala aga vähem ja harva on tarbimine soovitatud tasemel. Väga suur hulk inimesi ei saa nädalate, vahel lausa kuude kaupa toiduga vajalikke oomega-3 rasvhappeid. Rääkimata faktist, et paljud kalad on keskkonnasaaste tõttu kahtlase toiteväärtusega. Suisa irooniliselt kõlab soovitus lapseootel naistele, kelle oomega-3 rasvhapete vajadus on suurenenud, mitte tarbida Läänemere kala üle 1 portsjoni nädalas – põhjuseks keskkonnasaastatus.

GNLD toode Omega-3 Salmon Oil Plus pakub suurepärast lahendust võimalikule oomega-3 rasvhapete alatarbimisele. Omega-3 Salmon Oil Plus on puhas ja tõhus toode, mis tagab iga päev vajalikus koguses kõigi kaheksa oomega-3 rasvhappe saamise.

Esimene selletüübiline toidulisand, mida tarbides saad kõiki kaheksat inimesele vajalikku oomega-3 rasvhapet piisavas koguses.

Omega-3 Salmon Oil Plus põhineb puhtal looduslikul lõheõlil, mis on üks rikkalikumaid looduses esinevaid oomega-3 rasvhapete allikaid.

Sisaldab UHPO3 rasvhappeid –Ultra High Potency Omega-3 fatty acids— GNLD eksklusiivne tehnoloogia, mis tagab tervisele kasulike oomega-3 rasvhapete standardse taseme, võimendades, stabiliseerides ja säilitades samal ajal kõiki loodusliku lõheõli häid omadusi.

Kasutatud on “molekulaarse diferentseerimise” tehnoloogiat, mis võimaldab selekteerida sellistest looduslikest oomega-3 rasvhapete allikatest nagu tuunikala, sardiinid ja anšoovised välja parimad molekulid ning vähendada (või suisa elimineerida) selliste hulka, mille omadused on kehvemad.

Ohutu tarbida, ei sisalda toksiine. Inimtoiduks kasutatakse ainult parimaid, kõige kvaliteetsemaid ja täiesti terveid kalu ning kõiki neid kontrollitakse rohkem kui 200 erineva võimaliku saasteaine esinemise suhtes, mille lubatud esinemisprotsent on NULL.

GNLD Salmon Oil Plusi iga 3-kapsli suurune portsjon sisaldab 460 mg EPA-d, 480 mg DHA-d, 50 mg DPA-d ja 80 mg teiste oomega-3 rasvhapete segu.  
Uued, väiksemad kapslid – kergem neelata.

Ei sisalda varjatud kujul A- ega D-vitamiini.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee