Tre-en-en

Tre-en-en 120 kapslit

Rakumembraanide normaalseks talitluseks on vaja lipiide ja steroole. Kahjuks hävineb meie põhiliste toiduainete töötlemiseks nii steroole, lipiide kui ka mitmeid teisi tähtsaid toitaineid. Toidukontsentraat Tre-en-en Grain Concentrates varustab meie rakke suurepärase täistervailjaseguga, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Toidulisand Tre-en-en töötati välja GNLD poolt aastal 1958 ja see oli maailma esimene taimse päritoluga toidulisand. Toidulisand varustab organismi taimse päritoluga lipiididega, Omega-6 ja Omega-3 rasvhapetega, aga ka taimse päritolu steroolidega nagu beetasitosterool, gamma-orisanool, stigmasterool, kampesterool ja oktakosanool, mida vajame normaalseks rakkude talitluseks ja mis on seega meie hea tervisliku seisundi aluseks.

Lipiidid ja steroolid on hädavajalikud tervetele rakkudele. Ilma nendeta võib raku membraan muutuda läbitungimatuks ning toitained ei jõua sinna sisse ning jääkained ei saa omakorda välja.

TRE-EN-EN® Grain Concentrates” Toida oma rakke” koos eksklusiivse teraviljaseguga, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Toidulisand varustab organismi taimse päritolu LIPIIDIDE’ga, Omega-6 ja Omega-3 rasvhapetega, aga ka taimse päritolu STEROOLIDE’ga nagu betasitosterool, gamma-orisanool, stigmasterool, kampesterool ja oktakosanool.

Ei sisalda kolesterooli. Külmpressitud ja külmtöödeldud, et säilitada maksimaalne toitainete väärtus.

Täielik lipiidide ja steroolide profiil nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest.

Mitmekülgne taimsete toitainete ekstrakt toorainetest, mida kasutatakse üle maailma, nagu omega-3 ja omega-6 rasvhapped, mida vajame normaalseks rakkude talitluseks.

Toitev, taimsetest toitainetest koosnev ekstrakt varustab meie rakke eluliselt tähtsate toitainetega.

Asendab tähtsaid steroole, mida me töödeldud toidust enam kätte ei saa, sisaldades betasitosterooli, gamma-orisanooli, stigmasterooli, kampesterooli ja oktakosanooli.

Pehmed elatiinkapslid, mis on toonitud loodusliku värvaine klorofülliga, kaitsevad toitaineid ja imenduvad kergesti.

Kolesterooli- ja pärmi vaba.

Külmpressitud ja külmtöödeldud toiteväärtuse säilitamise nimel.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee