Tré

Tré 750 ml

Tré on bioaktiivne toitainete segu, mille on välja töötanud  kogenud ja maailmas tunnustatud  toitumise eksperdid. See unikaalne kombinatsioon kõige tõhusamatest looduslikest koostisainetest ja võimsatest antioksüdantidest toob sinuni puhta looduse essentsi, millel on tugev teaduslik aluspõhi. Tré – superpuuviljadest saadud toiduessents

• Tré on rohkem kui ainult mahl, see on bioaktiivne toiduekstrakt, segu kolmest tervisele kõige suuremat positiivset mõju avaldavast looduslikust koostisainest: granaatõunast, acai marjadest ja rohelisest teest.
• Fütotoitaineterikkad superpuuviljad on ühendanud oma väe Inflox-seguga, mille koostisesse kuuluvad kännasmustikad, mustad leedrimarjad, mustikad, jõhvikad, mustad sõstrad ning punased ja valged viinamarjad.
• Ainulaadse segu toime tõhustamiseks on sellele lisatud kahte teaduslikult tõestatud ja tugevatoimelist antioksüdanti – resveratrooli ja alfa-lipoehapet.
• Tré sisaldab toitaineid, mis toetavad keha loomulikku põletiku- ja oksüdatsioonivastast kaitsevõimet.
• Tõhus essents otse loodusest, mis seisab tugeval teaduslikul aluspõhjal – sellisena on Tré järgmine tähis, mis saadab meid meie püüdlustes saavutada parem tervis ja olla vitaalne.

Tõhus ja ainulaadne:  kombinatsioon puhtaimatest granaatõuna, acai marjade ja rohelise tee ekstraktidest ning Inflox-segust, millele on toime tõhustamiseks lisatud resveratrooli ja alfa-lipoehapet ning mille magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

Tõhus:
standardiseeritud kogustes aktiivsed toimeained – granaatõunast saadud punitsalagiinid ja rohelisest teest pärinevaid polüfenoolid – tagavad, et iga annus sisaldab parajal hulgal bioaktiivset essentsi.

Valmistamisel kasutatud mitmeid erinevaid
superpuuvilju: tagab sulle mitmekesise ja sinu keha vajadustele vastava valiku toitaineid!

Loodud GNLD Teadusliku Konsultatiivnõukogu teadlaste poolt,
kes on maailmas tuntud ja tunnustatud looduslike ning teaduspõhiste toodete väljatöötamise eksperdid.

Maitsev ja kontsentreeritud:
juba esimene värskendav sõõm lubab sul kogeda aktiivsete toimeainete ergutavat jõudu ja nautida paremat elu!

Tervislik ja nutikas:  madala glükeemilise indeksiga värskendav jook

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee