Vita-Squares

Vita-Squares (närimistabletid) 180 tabletti

Elukestvale heale tervisele luuakse juba lapseeas korraliku toitumisega tugev aluspõhi. Siiski on tihtilugu laste ja noorukite toidulaud puudulik – nad tarbivad vähe täisteratooteid, puu- ja köögivilju ning üleliia palju suhkru- ja rasvarikast töödeldud toitu. Selliselt süües võib tekkida mitmete oluliste toitainete nagu raua, A-, C- ja E-vitamiini, tsingi, niatsiini, vitamiini B6 ja foolhappe puudus. Samuti on toidusedelis olulised rasvhapped – lipiidid ja steroolid, mis mõjutavad toitumist rakutasemel – nad aitavad kaasa toitainete tervislikule sissepääsule rakku ja jääkainete väljapääsule. Lapse kasvades loob tema keha pidevalt juurde uusi rakke, millest moodustuvad koed, luud, veri, lihased ja närvid. Kõik see mitmekordistab korraliku toitumise vajaduse ning isegi pealtnäha tervislikult toitudes võib ikkagi tekkida sellises olukorras mõne(de) toitaine(te) puudujääk.

Täielik valik vitamiine ja mineraalaineid, koostis on välja töötatud just selliste laste vajadusi silmas pidades, kes suudavad juba ise tablette närida.

Sisaldab Tre-en-en täisterakontsentraati, GNLD eksklusiivset lipiide ja steroole sisaldavat toodet.
Suurepärase maitsega närimistabletid, maitse annavad looduslikud puuviljaessentsid..

Ei sisalda kunstlikke maitse-, lõhna-, värvi- ega säilitusaineid. 
Magustatud looduslike magusainetega – fruktoosi, glükoosi, dekstroosi ja puuviljamahla (õuna, viinamarja) kontsentraatidega. Ei sisalda sahharoosi ega sünteetilisi magustajaid.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee