Wheat Germ Oil with vitamin E

Wheat Germ Oil with vitamin E

100 kapslit – jagub ühele inimesele 3 kuuks

E-vitamiin on kõige olulisem komponent naha ainevahetuse protsessis, mis taastab naha struktuuri ja viib välja mürkaineid.

GNLD toob teieni puhtaima E-vitamiini koos mitmete eelistega. Täiuslik E-vitamiinide kooslus, milles on kõik tokoferoolid ja tokotrienoolid esindatud looduslikul kujul. GNLD on väga pühendunud loomulikkusele – toidulisandid, mida pakutakse on valmistatud viisil, nagu nad esinevad looduses.

Inimese toiduahelas ei eksisteeri alfa-tokoferool kunagi üksi, kuigi kahjuks enamikes toidulisandites, mida pakutakse, see nii on. GNLD naturaalne E- vitamiin koosneb hoolega valitud looduslikust nisuiduõlist, mis sisaldab kõiki tokoferoole. Sellesse on koondatud kõik E-vitamiini kasulikud küljed: tokoferoolid ja tokotrienoolid esindatuna just sellises vahekorras, nagu neid ka looduses leidub. Lisaks neile on preparaadis veel teisi toitaineid, mis toidus E-vitamiiniga alati koos esinevad ja teda omalt poolt täiendavad.
Lähtekohaks on täisväärtuslik naturaalne nisuiduõli.
Sünteetilist E-vitamiini toodetakse petrokemikaalidest, GNLD naturaalne E-vitamiin on aga toodetud looduslikust nisuiduõlist, kui põhikomponendist. See töötlemata, külmpressimismeetodil valmistatud õli on parim, mida tänapäeva tehnoloogia suudab toota. Samuti tagab see, et igas GNLD E-vitamiini kapslis on olemas kõik looduses esinevad E-vitamiini toitained. Lisaks eelnevale oleme lisanud tootele spetsiaalselt välja valitud ja puhast, 100% liselt naturaalset E vitamiinisegu, kus d-alfatokoferoolisisaldus on suhteliselt madal, kuid kus on rohkesti beeta, gamma ja deltatokoferoole ning kõiki tokotrienoole. Külmpressimine ja teraviljalipiidide esktraheerimisprotsess annab tootele maksimaalse värskuse ja potentsiaali.
Tõhus, täiesti looduslik alfatokoferooli konsentrat optimeerib rakkude jõudmist. Meie 100% looduslik alfatokoferooli konstentraat sisaldab 10mg kvaliteetset E-vitamiini ühes kapslis. Sellest ülipuhtast toidulisandist saavad rakud E-vitamiini kergesti omandataval ja kasutataval viisil.

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli. Kõige rikkam E-vitamiini poolest.

Sisaldab kõiki E-vitamiine. Annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

Kõrge kvaliteet. Nisuiduõli on üks tähtsamaid E-vitamiini allikaid.

Ühest kapslist saab 10 mg E-vitamiini.

Toode on kapslites, mida on kerge alla neelata.

Soovid rohkem infot toote kohta? Kirjuta meile info@reiki-kliinik.ee