7. tšakra kristallide komplekt

TŠAKRA KOMPLEKT 12.50 €

Tšakrad on keha energiakeskused.

Kui tšakrad on „sulgunud“ või ei resoneeru sagedustel, nagu nad peaks, väljendub see nende tšakratega seotud kehaosades.

Konkreetsed poolvääriskivid mõjutavad vajalikel sagedustel erinevaid tšakraid ja avavad ummistunud või tasakaalust väljas olevad tšakrad, mis tagab sujuvalt töötava keha ja hea tervise.

Komplekt sisaldab seitset vääriskivi, mida seostatakse seitsme peamise tšakrakeskusega. Lihvitud kristallid on ca 1,5 x 3 cm. Kristallidega kaasas on tšakraid ja kristalle tutvustav pildike. Tšakra kristalle on hea kõikjal kaasas kanda, sest nad on pakitud sametist kotikesesse.

Väga oluline on kristalle aeg-ajalt puhastada, et nad teeksid oma tööd Sinu heaks Sinu energiaväljas või milleks iganes Sa neid kasutad võimalusi ja variante on palju. Puhastada saad neid näiteks Reikiga, kui Sul on Reikikäed siis tee neile Reikit. Puhastada võid neid meresoolaga või soolveega. Aseta kristallid soola peale jäta need näiteks soola peale päevaks ja pärast viska sool kindlasti minema.  Hea on kui ütled ka taotluse “puhastu, negatiivne energia välja”. Oluline on muidugi kontrollida enne, millised kristallid kannatavad vett või soola ja millised mitte. Antud komplekti võid julgelt puhastada nii soola kui veega. Selles komplektis on kaks kristalli (roosa kvarts ja ametüst), mis ei talu päikest. Seega ära aseta neid päikese kätte.

AMETÜST – Erakordselt võimas ja kaitsev kristall kõrge vaimse vibratsiooniga. Aitab psüühikahäirete puhul. Suurepärane abiline mediteerides. Ametüstil on rahustavad, tugevad kaitseomadused. Seotud kolmanda silma ja krootšakratega.

KRÜSOKOLLA – Kürsokolla on rahustav ja toetav. Abimees mediteerimisel ja suheldes. Kürsokolla rahustab, puhastab, annab kõigile tšakratele uut energiat. Seotud kolmandasilma tšakraga.

SODALIIT – Rahustab ja puhastab meeli. Kergelt rahustav ja maandav. Toob selgust ja tõde. Parandab suhtlemis- ja väljendamisoskusi. Võitleb kiirgushaigustega ja unetusega, ravib kurku, häälepaelu ja kõri. Seotud kõri- ja kolmandasilma tšakratega.

ROOSA KVARTS – Tingimisteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Eemaldab negatiivse energia ja asendab armastavate võngetega. Seotud südametšakraga.

TSITRIIN – Parandab keha tervendavat energiat. Tõstab enesehinnangut. Võimas kohandaja Kõrgema Minaga. Meelitab ligi küllust. Seotud päikesepõimiku- ja kroontšakratega.

PUNANE JASPIS – Tugevdab maksa, sapipõie, kusepõie. Võimas tervendaja. Maandab energiat ja parandab ebaõiglasi olukordi. Esindab maa elementi. Seotud sakaal- ja juurtšakraga.

MUST TURMALIIN – Kaitseb mobiiltelefonide kiirguse, elektromagnetilise sudu, kiirguse, psüühiliste rünnakute ja pahasoovijate ning igat liiki negatiivse energia eest. Tugevdab immuunsüsteemi. Ühendudes juurtšakraga maandab see energiat ja suurendab füüsilist elujõudu, hajutades pinget ja stressi. Soovitatav panna ka enda ja elektromagnetkiirguse allika(nt mobiiltelefoni) vahele.