Lihvimata kristallid

ROOSA KVARTS

Suur roosa kvarts ca 6 x 9 cm 9.60 €
Väike roosa kvarts ca 4 x5 cm 5.25 €

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja lõpmata rahu kivi. See on kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. See puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervendamist ja enesearmastust. See on rahustav ja veenev, mis on suurepärane trauma ja kriisi korral.
Roosa kvarts on tuntud kui armastuse ja suhete ligitõmbajana. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia ning julgustab tingimatut armastust.
Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. See tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajaliku muutusega leppimisel. Suurepärane kivi keskea kriisi puhul.
Emotsionaalselt on roosa kvarts kõige peenem ravitseja. Tugevdab südant ja vereringet ning kõrvaldab ebapuhused kehavedelikest.
Kivi või eliksiir mahendab põletusi ja vesiville ning parandab jumet. Sellest on abi Alzheimeri ja Parkinsoni tõve ning vanadusnõtruse puhul.

PÜRIIT   4.90€

Püriit ca 3 x 4 cm

Püriit on suurepärane energiakilp. See tõkestab negatiivset energiat ja saasteaineid kõigil tasanditel, kaasa arvatud nakkushaigused. Püriit on väga positiivne kivi. See saab jagu inertsusest ja küündimatustundest. See kergendab võimete ja potentsiaali kompamist, stimuleerides ideede voolu. Töölauale pandud püriit annab ümbritsevale alale energiat. Sellest on abi, kui kavandate suuremat ärilist ettevõtmist. Kivi edendab diplomaatiat.
Psühholoogiliselt leevendab püriit ärevust ja frustratsiooni ning suurendab eneseväärikust ja eneseusaldust .
Mentaalne aktiivsus kiireneb püriidi mõjul, sest see suurendab verevoolu ajju. See parandab mälu ja meenutamist.
Emotsionaalselt on püriidist abi melanhoolias ja sügavas meeleheites. Füüsiliselt suurendab püriit energiat ja ületab väsimuse. See takistab energialekkeid füüsilisest  kehast ja aurast. Püriit suurendab vere hapnikuhulga ning tugevdab vereringesüsteemi. See on kivi, mis säilitab täiusliku tervise ja heaolu ideaali.
Püriit tervendab luid  ja stimuleerib rakkude moodustumist. Püriit on kasulik ka kopsudele sest leevendab astmat ja bronhiiti.

SELENIIT  6€

Seleniit ca 3 x 4 cm

Seleniit on rahulik kivi, mis toob kaasa sügava rahu ja on suurepärane meditatsioonides ning vaimses töös. Igal inimesel, kes hoiab peos tükki puhta vibratsiooniga seleniiti, tugevnevad telepaatilised võimed. Kuigi iidne kivim, on see ometi üks kõige võimsamaid kristalle uue vibratsiooniga Maal.
Seleniiti saab kasutada kaitsva võre moodustamiseks maja ümber, luues sel kombel ohutu ja rahuliku ruumi, mis ei lase sisse välismõjusid – kasutada maja nurkades(seespool). Majja paigutatud suur seleniiditükk kindlustab rahumeelse atmosfääri.
Psühholoogiliselt soodustab seleniit arusaamist ja taipamist. Mentaalselt selgendab see segadust ja abistab sügavama pildi nägemises. See toob teadlikku mõistmist alateadvuse tasandil toimuvast. Seleniit on ettearvamatute emotsioonide võimas hajutaja ja stabiliseerija.
Seleniit joondab lülisammast ja paindlikkust. See aitab langetõvekrampide puhul. Seleniit on oivaline kristall imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel. Selle kõige peenem tervistamine toimub energeetilisel tasandil.
SELENIIT LAHUSUTUB MÄRJAKS SAADES.

AHHAAT 12€

Pruun Ahhaat ca 8 x 4,5 cm
Roheline Ahhaat 5 x 7 cm

Ahhaadid kuuluvad põhikivide hulka, mis toovad kaasa emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Nad aitavad füüsilist energiat keskendada ja stabiliseerida.
Ahhaadil on vägi harmoniseerida yin’i ja yang’i, positiivseid ja negatiivseid jõude, mis hoiavad universumit paigal. Leevendav ja rahustav kivi. Ahhaat töötab aeglaselt, kuid toob suurt tugevust. Selle arvukad kihid võivad peidetud informatsiooni päevavalgele tuua.
Psühholoogiliselt kergendab ahhaat iseendaga leppimist. Suurendab enesekindlust, aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud olusid, juhtides teie tähelepanu igale haigusseisundile, mis segab teie heaolu.
Ahhaadid edendavad mentaalset funktsiooni, sest parandavad keskendumist, taju ja analüüsimisvõimet, viies probleemide praktiliste lahendusteni.
Emotsionaalselt aitab ületada negatiivsust ja südamevalu. Ahhaat ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada.
Vaimses plaanis suurendab ahhaat teadlikkust ja seostub kollektiivse teadvusega ning teadlikkusega elu ainulisusest. Soodustab vaikset mõtisklemist ja elukogemuste assimileerimist, viies vaimse kasvu ja sisemise stabiilsuseni.
Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Puhastav mõju on eriti võimas füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Südame kohale paigutatult ravib see emotsionaalset haigusseisundit, mis takistab armastuse vastuvõtmist. Kõhule paigutatult või eliksiirina sissevõetult ergutab ahhaat seedeprotsessi ja leevendab gastriiti. Ahhaat tervendab silmi, magu ja emakat, puhastab lümfisüsteemi ja pankreast, tugevdab veresooni ning ravitseb nahahädasid.

MÄEKRISTALL  6 €
Tuntud ka nimega kvartskristall

Mäekristall ca 3 x 5 cm

Mäekristall on planeedi kõige võimsam ravitsev energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallivormile. Neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ja on suurepärane selle blokkidest vabastaja. Kui akupunktuurnõelad kaetakse mäekristalliga, suureneb nende tõhusus kümme protsenti. Nagu Kirliani kaameraga näidatud, muudab kvartskristalli käes hoidmine teie biomagnetvälja kakas korda tugevamaks. Soodustab lihaste kontrollimist ja kaitseb kiirguse eest. Mäekristall genereerib elektromagnetismi ja hajutab staatilist elektrit.
Vaimsel tasandil tõstab kristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõiki võimalikke värvusi töötab mäekristall kõigil olemise tasanditel. Talletades informatsiooni nagu looduslik arvuti, kujutavad need kristallid omamoodi vaimset raamatukogu, mis ootab külastamist.
Mäekristall on suur energiasäästja. Auto kütusetorustiku külge kinnitatuna vähendab kvartsi tipp kütusekulu. Mäekristalli tippude fassettide kuju võib olla erinev, sõltuvalt kristalli kujuemise kiirusest. Stimuleerib immuunsussüsteemi ja toob keha tasakaalu. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamises. Harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi.