Lihvimata kristallidest küünlaalused

KALTSIIT   18 €

Oranž kaltsiit ca 11,5 x 12 cm, kõrgus 3,5 cm
Roheline kaltsiit ca 12 x 12 cm, kõrgus 5 cm 18€

Kaltsiit on tugev energiavõimendaja ja – puhastaja. Juba ainuüksi see, kui kaltsiiditükk on toas puhastab ruumi negatiivsest energiast ja suurendab teie energiat. See eemaldab kehast seisvat energiat. Värvuste spekter puhastab füüsilist ja peenkeha. Kaltsiit on aktiivne kristall, kiirendades arengut ja kasvu. See vaimne kivi on seotud kõrgema teadvusega, kergendades kõrgema teadvuse avanemist ja suurendades psüühilist võimekust, kanaldamist ning kehaväliseid kogemusi. See kiirendab vaimset arengut ja laseb hingel mäletada kogetut, kui see tagasi kehasse pöördub.
Psühholoogiliselt ühendab kaltsiit emotsioonid intellektiga, luues emotsionaalset intelligentsust. Kaltsiidil on positiivne mõju, eriti siis, kui keegi on kaotanud lootuse või motivatsiooni. See võitleb laiskusega, aidates inimesel muutuda energilisemaks kõigil tasanditel.
Mentaalselt rahustab kaltsiit meelt, õpetab vahet tegema ja analüüsima, stimuleerib taipamist ja virgutab mälu. Kaltsiit annetab võime ideid ellu viia. See on kasulik kivi õppimisel.
Roheline kaltsiit on mentaalne tervendaja, mis lahustab jäigad uskumused ja vanad programmid ning taastab meele tasakaalu. See aitab vabaks lasta seda, mis on tuttav ja lohutav, kuid millest enam abi ei ole, ja aitab suhtlemisel ning ülekandel paigalseisust positiivsesse situatsiooni. Kivi neelab negatiivust ja vabastab keha bakterinfektsioonidest.
Selle roheline kiir jahutab palavikku, põletusi ja põletikke, rahustab neerupealseid ja leevendab vihast sünnitatud haigusseisundit.
Oranž kaltsiit on tugevasti energiat andev ja puhastav kivi, eriti madalate tšakrate jaoks. Oranž kaltsiit tasakaalustab emotsioone, kõrvaldab hirmu ja saab jagu depressioonist.

ROOSA KVARTS    18 €

Roosa kvarts väiksem ca 9,5 x 11 cm, kõrgus 5 cm
Roosa kvarts suurem ca 9,5 x 13 cm , kõrgus 5 cm

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja lõpmata rahu kivi. See on kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. See puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervendamist ja enesearmastust. See on rahustav ja veenev, mis on suurepärane trauma ja kriisi korral.
Roosa kvarts on tuntud kui armastuse ja suhete ligitõmbajana. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia ning julgustab tingimatut armastust.
Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. See tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajaliku muutusega leppimisel. Suurepärane kivi keskea kriisi puhul.
Emotsionaalselt on roosa kvarts kõige peenem ravitseja. Tugevdab südant ja vereringet ning kõrvaldab ebapuhused kehavedelikest.
Kivi või eliksiir mahendab põletusi ja vesiville ning parandab jumet. Sellest on abi Alzheimeri ja Parkinsoni tõve ning vanadusnõtruse puhul.