POWERSTICK

PowerStick – Elu Sinu käes

PowerStick on komplekt teadmistest ja abivahendist, mille kasutamine võimaldab igal ajahetkel Teie tervist paremaks muuta. Komplekti olulisemaks osaks on kaasasolevad kaardid, millel on õpetused enesetervendamisest. Lisaks on komplektis pulk, mis on vajalik abivahend harjutuste tegemiseks. Põhilised teadmised on kirjeldatud juuresolevatel lehtedel ja kasutades kaasasolevat abivahendit, saate sellega mõjutada tervet oma keha. Täpsemalt öeldes tegeledes enda kätega, aktiveerite oma kehas eluenergiat.

PowerStick’i esitlustel osalemisega õpite kiiresti kasutama selle tervendava vahendi võimalusi ning kogema sellega kaasnevat mõju organismile.

Käesoleva õpetuse sisu on välja kujunenud 5000 aasta jooksul idamaades. Hiinas, Tiibetis, Indias, Koreas ja teistes oriendimaades, kus on õpitud tundma inimese keha nähtamatut osa. Avastati, et mõjutades käelabasid, toimub kehas kõikide organite ja energiate aktiveerumine.

PowerStick komplekti saab endale osta Reiki Kliinikust võttes ühendust Toomas Piigiga kas telefoni või e-maili teel.

Tervise parendamine on meie enda kätes!

PowerSticK’i Esitlusi viib läbi PowerSticK’i kontseptsiooni looja, Eesti Reiki Kliiniku asutaja Reiki Meister ja Psühholoog Toomas Piik

PowerSticK esitlused toimuvad Reiki Kliinikus iga nädala kolmapäeviti kell 12.00. Esitlustele registreerumine telefoni teel numbril 5156654.