Raamatud

Vaimsete seaduste valguses                     12.25€

Läbimüüdud

Diana Cooper  
Diana Cooperi “Vaimsete seaduste valguses” on lihtne teejuht, mis aitab meil mõista Universumis toimivaid reegleid. Vaimseid seadusi järgides on meil kõigil võimalik hakata oma reaalsust teadlikult kujundama ning kogeda rohkem harmooniat, rahu, armastust, küllust ja vabadust. Nii toimides lisame oma elu igasse valdkonda järjest enam valgust, muutes oma isikliku kogemuse reaalsusest helgemaks ja rõõmuküllasemaks.

Lisaks aitab see raamat, mis sisaldab 36 vaimset seadust, mõista, kuidas oleme loonud just sellise reaalsuse, nagu parajasti kogeme, ning näitab meile teed, kuidas võime oma suhtumisi ja käitumismustreid muutes elu siin Maa peal uueks luua.

Siin ja praegu võid sa kogeda kõrgemaid ja puhtamaid vibratsioone, kui valid selle, et hakkad toimima kooskõlas kõiki eluhoovusi harmoniseeriva Suure Tervikuga…

 

TELOS I: Uue Lemuuria ilmutused       10.05€

Läbimüüdud

Aurelia Louise Jones
Lemuuria, mida tuntakse ka Emamaana, on mälestus inimkonna rakumälusse talletatud kaotatud paradiisist, kus valitses rahu, ilu, õitseng, harmoonia ja küllus ning kus osatati reaalsust teadlikult luua ja kujundada. Emamaaks on Lemuuriat kutsutud eelkõige sellepärast, et tegu võib olla kõikide Maa peale rajatud inimtsivilisatsioonide hälliga. Ent on veel teinegi tõlgendus. Nimelt tunti Lemuurias Jumal-Isa kõrval ka Suurt Jumalannat, Kosmilist Ema, kes on andnud elu kõigele elavale, sealhulgas Isale enesele.
Muistne Lemuuria oli väga rahumeelne ja väga kõrgeltarenenud Jumalanna kultuur, mis õitses Maa peal veel enne Atlantise aega. On teada, et armastatud Emamaa vajus vee alla üleöö ning seal elanud inimeste kaotusvalu oli nõnda suur, et veel tänagi kannavad paljud seda valu sügaval oma rakumälus.

Kui valdav osa Lemuuria mandrist või saarestikust Vaikse ookeani põhja vajus, lahkus enamik lemuurlastest Maa pinnalt teistesse tähesüsteemidesse või suundus Maa sisemusse. Käesolev raamat jutustab aga 5. dimensioonis elavate lemuurlaste salapärasest linnast Teloses, mis paikneb Shasta mäe põues ning on varjatud meie pilgu eest dimensioonidevahelise looriga.
Selge ilmaga on valge pärlina särav Shasta mägi märgatav vähemalt 100 miili kauguselt ning läheduses elavad inimesed võivad jutustada erakordseid lugusid sellest hiiglaslikust Kaskaadmägede vulkaanist. Kõige tähelepanuväärsemad lood on aga legendid salapärastest inimestest, kes elavad mäe sisemuses viienda dimensiooni sagedusribas. Väidetavalt olla nad kadunud Lemuuria mandri muistse ühiskonna järeltulijad, kes naudivad täiuslikku tervist, lõputut küllust ja tõelist võrdsust ning on säilitanud ka oma iidse kultuuri.


Ärkvelolekust tulenev vägi   11.65€
Teejuht tundlikule inimesele

Läbimüüdud

Sanaya Roman
II raamat Maa Elu sarjast
See raamat on astmeline kiirkursus energiate tunnetamiseks. Kasutades neid lihtsaid juhiseid on tuhanded inimesed õppinud looma koheseid ja sügavaid muudatusi oma suhetes, suhtumises iseendasse, võimes armastada ja olla armastatud.
Sa ei pea enam laskma end mõjutada teiste inimeste tujudest ja negatiivsusest. Sa võid õppida märkama, kui oled endasse võtnud teiste inimeste mõtteid ja tundeid, ning neid kergesti vabastama. Sa võid õppida, kuidas jääda püsima oma keskmesse ja säilitada tasakaalu, teada, kes sa oled ning suurendada positiivseid vibratsioone enda ümber, armastada ja aidata teisi.
Sinu tundlikkus on kingitus. Õpi seda kasutama, saates ning vastu võttes telepaatilisi sõnumeid. Arenda oma intuitsiooni ning ava end kõrgemale juhtimisele. Sa võid lahkuda madalamast vibratsioonist, kus elu on sageli piinarikas ning elada kõrgemas sageduses, kus koged armastust, rahu ja keskmesolekut.
***
See raamat on antud Sanaya Romanile Orini – ajatu valguse ning armastuse olendi poolt. See tark ning armastav õpetaja, kes elab vaimsetel tasanditel ning on oma õpetustega avanud juba miljonite inimeste jaoks tee neis peituva kõrgema potentsiaali juurde, esitab neis raamatutes targalt ülesehitatud kursuse vaimse kasvu edendamiseks, et aidata teil muuta oma elu, avastada isiklik vägi ning ärgata enese tõelisele olemusele. Koos Jane Roberts’i ning Edgar Cayce’iga on Sanaya Roman üks meie aja andekamaid vahendajaid kõrgemate dimensioonide tarkusele.

 

Ülestõusmise valguses                        12.25€
Selgitusi, juhiseid ja nõuandeid ülestõusmise teekonnaks

Läbimüüdud

Diana Cooper
See raamat on elamisest kõrgemas sageduses. Seda lugedes saate teada, kuidas luua ühendust uute kosmiliste energiatega, mida just praegu vaimse maailma poolt Maale välja valatakse. See raamat sisaldab ka hulgaliselt ülestõusmise teemat puudutavat ajatut informatsiooni, selgitusi ja juhiseid, mida rakendades võite oluliselt kiirendada oma vaimset edasiminekut ning tõusta veel selles elus ülestõusmise laineharjale, õppida sellel liuglema ning saada surematuks. Teil kõigil on võimalus lahkuda taaskehastumiste rattast ja saada Ülestõusnud Meistriks. Praegusel ajastul on see uks meie kõigi jaoks avatud.

Avasta Atlantis      12.80€

Läbimüüdud

Diana Cooper ja Shaaron Hutton
Juhiseid kuldajastu tarkuse meenutamiseks
Atlantis oli maamassiiv Euroopa ja Ameerika vahel, mis on nüüdseks Atlandi ookeani põhja vajunud. 240 000 aasta jooksul kasutati seda kontinenti jumaliku eksperimendi läbiviimiseks, mille eesmärgiks oli näha, kas inimesed suudavad elada füüsilises kehas ning säilitada sealjuures oma ühendust Kõige Olemasolevaga (tuntud ka kui Looja, Jumal, Jumalus või Allikas). Kogu selle pika perioodi vältel tehti väga erinevaid katseid, kuid iga kord tuli ühel hetkel eksperiment peatada, sest sai selgeks, et vaba tahet omavad inimesed liiguvad üha sügavamale ainesse ja enesehävingusse, eemale Algallikast. Kui tingimused viiendat ja viimast korda paika pandi, sündis Kuldajastu Atlantis. 1500 aastaks säilitasid inimesed puhtuse ja ühtsuse Loojaga, nautisid hämmastavaid vaimseid ja ülemeelelisi võimeid ning tehnoloogilisi hüvesid. Käesolev raamat selgitab, kuidas tol ajal elati, millised olid inimeste kombed ja mida saame meie tänapäeval teha selle teadvusseisundi taassaavutamiseks. Nüüd on meie ees avanenud võimalus tuua puhta Atlantise energiad tagasi. Kumeka, Diana Cooperi ja Shaaron Huttoni vaimse tasandi õpetaja ja teejuht, palus autoreil tutvustada teile neid haruldasi andeid, võimeid ja oskusi, mida kuldajastu inimesed valdasid. Lisaks sisaldab see raamat mitmeid erilisi harjutusi, mis võimaldavad ka lugejail eneses peituvat väge taasavastada ja kuldajastu kogemust meenutada.

Südames elamine              16.05 €

Läbimüüdud

Drunvalo Melchizedek
Kuidas siseneda südame pühasse ruumi ja kuidas on süda ja Mer-Ka-Ba omavahel ühendatu
Koos meditatsiooni CD-ga
Drunvalo Melchizedek:
Alates 1971. aastast olen intensiivselt praktiseerinud inimese valguskeha (mida nimetatakse ka Mer-Ka-Ba’ks) aktiveerimise meditatsiooni ning see iidne traditsioon on sulanud kokku kogu mu olemusega. Mer-Ka-Ba on mulle alati tundunud kõikehõlmavana, pakkudes vastuseid kõigile mu loendamatutele elu olemust puudutavaile küsimustele. Järgides sisemist juhtimist, õppisin püha geomeetriat, mis mind valguskeha avastamiseni viiski. Püha geomeetria tundus olevat sedavõrd täiuslik, sisaldavat eneses kõiki universumi teadmisi ja müsteeriume. Püha geomeetria uurimine on täitnud mind alati sügava hämmastusega.

Kuid pärast mitmete aastate jooksul omandatud kogemusi neid imelisi valgusvälju tundma õppides, sai mulle tasapisi siiski selgeks, et see pole veel sugugi kõik, ehkki pikka aega ei suutnud ma taibata, mis on puuduv lüli. Nagu tavaliselt ikka, ilmutab Jumal end ebaharilikul ja sageli mõistatuslikul moel. Kusagilt mu olemuse sügavustest ilmus mu ellu määratu vaimse väärtusega esoteeriline juveel, mis ületab isegi Mer-Ka-Ba. Mis põhjusel? Võin vaid oletada, et põhjuseks on tungiv vajadus see kasutusele võtta.

See raamat on minu kingitus teile, sest ma tõepoolest tean, kes te olete ja ma armastan teid niisamuti nagu Maa armastab Päikest. Ma usun teisse. Ja ma usun ka, et kasutate neid teadmisi targalt. Ja ega ma ei muretsegi, et võiksite seda teavet kurjasti kasutada – see ei ole lihtsalt võimalik.

Põhjala müstika ja maagia   4.20 EUR(65.71)
Ruunid ja naiselik salavägi

Läbimüüdud

Freya Aswynn
Tõlkinud: Riinu Hallorav
270 lehekülge
Pehme köide

Ruunid on midagi rohkemat kui vaid muistne tähestik. Neis peitub võimas ennustussüsteem ja teejuht sinu elu mõjutavate alateadvuslike jõudude juurde. Käesolev teos on ainus naisautori raamat põhjamaa võlukunstidest. Esimest korda tutvustatakse laiemalt ruunide tähendusi, mõtoloogiat ja maagilisi rakendusvõimalusi, mille aluseks on hollandi ja friisi traditsiooniline pärimus.