Reiki I astme kursus

Reiki I astme kursus on esimene samm Universumi universaalse energia – Reiki’ga tutvumiseks ja kasutama hakkamiseks.

“Usui Reiki Süsteem” on oma olemuselt väga lihtne. Kuidas aidata ennast ja teisi, saad selgeks juba ühe nädalavahetusega. Reikis on unikaalsed initsiatsioonid – pühitsused, mida Reiki Meister viib läbi igale kursusest osavõtjale eraldi. Pühitsusega avatakse õpilase Reiki kanal. Esimese astme koolitusel osaleb iga õpilane neljas pühitsuses. Juba need pühitsused on tervendava ja puhastava toimega.

Reiki meister tutvustab Reiki olemust ja ajalugu, õpitakse selgeks kätepositsioonid enda ja teiste tervendamiseks. Siiski on Reiki esimene aste kõige rohkem endaga tegelemise jaoks. Me ei saa teistele pakkuda parimat, kui me ei ole iseenda eest hoolitsenud. Kursusel osalejad saavad Reiki Meistrilt neli initsiatsiooni ehk häälestust, mille tulemusel hakkavad tunnetama Reiki energiat. ning kuidas seda kasutada eelkõige enda ja oma lähedaste abistamiseks. Kursusel räägime Reikiga kaasnevate protsesside, kogemuste ja võimaluste kohta. Reiki on eelkõige sisemise vaimse kasvu käivitaja ja võimas tervendav energia, mille vahendamisel haigusseisundeid muutuvad ja algab tervenemine.
Reiki esimese astme kursuse teadmistega õpid tegema eneseravi, mis võimaldab lõdvestuda, vähendab pingeid ja suurendab vastupanu haigustele.

Reiki toob ellu harmooniat ja rahulolu.

“Salajane meetod õnne kutsumiseks ja vaimne arstim kõikidele haigustele,“ Mikao Usui.

Reiki I astme kursus on kahe päevane, millest esimene päev keskendub endale Reiki tegemisega ja kestab 5 tundi.

Teine päev keskendub teistele Reiki tegemisele. Teine kursusepäev on 21 päeva pärast esimese kursuse päeva, kui Reikit on endale tehtud juba 3 nädalat ja see lepitakse kokku individuaalselt iga kursuslasega. Teise kursusepäeva pikkus on 4 tundi.

Teine kursusepäev ei ole kohustuslik, kui soovitakse ainult enesele Reikit tegema õppida.

Kursuse lõpuks oskab iga Reiki I astme praktik teha iseseisvalt Reikit endale, teistele inimestele, nii loomadele kui taimedele. Kursuse läbinud saavad tunnistuse kursuse läbimise kohta.