Reiki Meistri astme kursus

I ja II aste on ettevalmistus võimsa Reiki energiaga kokkusaamiseks ehk Reiki Meistri astmeni jõudmiseks. Reiki Meisteri kursusel osaleja saab kasutuseks kõik teadmised ja algab tõeline teekond sügava eneseleidmiseni ning Reiki energia võimaluste avastamine. Meistri-õpetaja tase neile, kes on end täiesti pühendunud Reikile. Viiakse läbi üks pühitsus. See annab võimaluse teisi Reikisse pühitseda ja töötada meistrienergiatega.

Meistri kursuse läbimine valmistab Meistri ette vastu võtma Reiki kõrgemaid sagedusi ja kursusest algab tee enese sisse ja avastamata maadele. Uued teadmised ja tehnikad hakkavad avardama inimese energiavälja nii sissepoole kui väljapoole. Kaasneb informatsiooni pidev juurdevool, mille kohta võib öelda, et Reiki hakkab ise õpetama. Pidev praktiseerimine läbi tunnetuse toob pidevalt uusi teadmisi ja mõtteainet sellest, et kõik on võimalik. Reiki energia muundub teistsuguseks, muutub selle energia tihedus ja sagedus. Kohati võib tunda, et energia on nagu kõrgepinge, mõnikord on energia justkui tuul ja vahest on Reiki energia nagu kleepuv paks mass, mis liigub aeglaselt.

Reiki Meistri edasine elu saab olema pidev avardumine ja Oma Tee leidmise protsess. Sobilik väljend oleks Reiki Meistri kohta selline: Meistri Oma Tee on nagu lõputu trepp, mida mööda astudes Meistri kogemused loovad uusi astmeid kõrgematesse dimensioonidesse, avardudes ise ja avardades neid dimensioone. Seda treppi saab näha ainult osaliselt, sest teadvus ehitab selle pidevalt areneva hinge kogemustele tuginedes. See vaimne trepp on lõppematu.

Kursusel osalenu saab vajalikud materjalid enesetäiendamiseks ja jätkub õpe ka Reiki Meistrite kokkusaamisel.

Reiki Meistri astme kursuse kestus sõltub erinevatest teguritest. Meistri kursuse lõpus on Reiki Meistril õigus ja oskus õpetada Reiki kursusi ja anda edasi teadmisi Reiki praktiseerijatele.

Järgmised kursuste ajad leiad kalendrist. Võib kokku leppida individuaalse kursuse aja, mille tasu on sama, kuid aeg Sinu jaoks sobivam.