Toomas Piik

 • Tutvustus

  Reiki Kliiniku asutaja Eestis, Usui Shiki Ryoho Reiki Meister, psühholoog, Maatriksi praktik ja õpetaja, KvantHäälestuse õpetaja ja praktiseerija, klassikalise- ja spordimassöör. Alates 2013 aastast peab ka loenguid erinevatel vaimsetel teemadel.

  Toomase esimene teadmine tervendamise uuest mõtteviisist tuli aastal 1988, et inimest on võimalik tervendada ilma kirurgilise sekkumise ja tablettide abita. Sellest hetkest sai alguse otsing, kuidas seda teha. Aastal 2000 avastas Toomas enda jaoks Reiki ja äratundmine, et Reiki ongi võimas vahend, mille abil on inimest võimalik tervendada kiiresti ja väga efektiivselt. See teadmine on ennast tõestanud ja kogemused näitavad imelisi tulemusi. Hinge ja vaimu koostöös luuakse füüsiline keha ja selle seisundid (ka haigused on seisundid). Lisaks kõigele on Reiki just hinge ja vaimu maailmaga väga tihedalt seotud ning Reiki kanali kaudu tuleb pidevalt uut informatsiooni, mis toetab vaimset kasvamist.

  Toomase igapäevatööks on Reiki energia vahendamine, energeetiline tervendamine mitmete erinevate tehnikate abil nagu Maatriks, KvantHäälestus ja erinevad massaažid.
  Reiki Meistrite Koolis korraldab ja viib läbi Reiki I, II, ja Meistri taseme kursusi, Maatriksi transformatsiooni ja tervendamise seminare, Reikit tutvustavaid seminare, erinevaid energiate kasutamise kursusi ja Maatriksi ning Reiki praktikaõhtuid.

  KvantHäälestuse (KVH) õpetamine ja praktikaõhtute korraldamine on uuema aja õpetuste sari, mille käigus luuakse lisaks hinge tervenemisele ka keha tervenemise protsess.

  Toomase vastuvõtule saab ennast registreerida aadressil toomas@reiki-kliinik.ee või tel. 5156654

 • Tagasiside

  Enne esimest Reiki seanssi tundsin ennast õnnetuna ja hinges valitses segadus. Peale nelja Reiki seanssi tundsin ennast õnneliku ja rõõmsana. Samuti hakkas majanduslikult paremini minema ja elu hakkas liikuma positiivsemas suunas. Reiki energia andis mulle sisemise rahu ja tunde, et olen õnnelik. Reiki seansi ajal viibisin ma justkui kuskil mujal ning pärast tundsin, kuidas positiivsus minu mõtetesse tungis. Reiki energia paneb Sind mõistma, et õnne tunne peitub Sinus endas.
  Päikest!
  Triin, Reikist,

  Kaidi on alates 5. eluaastast alates on olnud insuliini süstija. Tema elu on pidevalt üks veresuhkru jälgimine ja süstimine. Kui Kaidi käis Reikit saamas siis pakkusin talle välja, et ta võiks mõõta veresuhkrut enne ja pärast Reiki seanssi. Seansi eelselt oli veresuhkru tase normis kuna Kaidi oli just enne seansile tulekut insuliini süstinud. Tegime Reiki seansi ära ja Kaidi mõõtmis koheselt ka veresuhkru taset uuesti. Tulemust nähes läksid Kaidi  silmad ülisuureks! Veresuhkur oli nullilähedal. Küsisin, kuidas ta ennast tunneb. Kaidi vaatas mulle oma imestusest suurte silmadega otsa ja ütles, et tunneb ennast ülihästi. Kui küsisin, et kuidas ta hüpoglükeemia puhul ennast muidu tundma peaks siis ta ütles, et olemine peaks olema hoopis teistsugune ja ruttu kommi suhu panema aga see seisund mis tal peale seanssi oli, oli täiesti midagi muud. Kõik, mida ta oli teinud suhkruhaiguse puhuks, oli peale Reiki kuuri võtnud hoopis uue kuju. Tunnetus oli teine ja olemine väga särtsakas. Mida me sellega teada saime, oli see, et Reiki pani Kaidil pankrease tööle, insuliini tootma
  Kaidi, 40, suhkruhaige,

  Anneliis on 20-aastane noor naine. Tema isa oli Reiki praktiku töökaaslane. Isa kurtis töökaaslasele, et tema tütrel Anneliisil on pidevalt seljavalud. Anneliis oli küll arstide juures käinud, ent nemad ei leidnud seljaga seoses mingeid probleeme. Kui Anneliis käis Reiki kuuril ära muutus tema olemine oluliselt paremaks ja tema seljavalud kadusid. Aasta möödudes kohtusid Reiki tegija ja Anneliisi ema juhuslikult linnatänaval. Anneliisi ema oli äärmiselt õnnelik ning tänas Reiki praktikut, sest pärast Reiki seansse jäi Anneliis ka lapseootele. Anneliisi ema oli saanud vahepeal ka vanaemaks. Pingevalud alaselja piirkonnas olid varem ka rasestumist takistanud. Kokkuvõtteks lahenes seljavalude probleem ja lapseootele jäämine, millest algselt varem juttu ei olnudki. Anneliisi tervise parendamine tõi õnne majja kogu perele.
  Anneliis, 20, seljavalud,

  Maie on keskeas naisterahvas, kellel oli kõrge vererõhuga pidevalt probleeme. Tema soov oli saada vererõhk stabiilseks. Maie sai ühe korra Reikit ja tundis Reiki ajal, et südame pulsisagedus muutus. Kaks nädalat hiljem tuli Maie Reiki Kliinikusse ning teatas, et tema vererõhk on olnud stabiilne. Maie oli väga rahul, et ta sai abi Reiki Kliinikust. Kuigi ta ise on läbinud Reiki kursused ja teinud Reikit juba kaks aastat, vajas ta teiste Reiki praktiseerijate abi.
  Maie, kõrge vererõhk,

  Tanja on keskeas naisterahvas, kelle mureks oli unetus. Ta ei ole saanud kaksteist aastat korralikult magada. Tema magamised piirdusid 15-minutiliste tsüklitega. Pärast esimest Reiki seansi magas ta esimesel ööl seitse tundi ja järgmisel ööl juba kaheksa tundi järjest. Tanjal olid veel valud lülisamba alaosas. Peale Reiki kuuri läbimist olid tema lülisamba alaosasvalud kadunud ja üldine enesetunne väga hea.
  Tanja, unetus,

  Mari oli 26-aastane. Teda vaevas pidev väsimus. Esimese Reiki seansi ajal tundis ta, et kogu keha suriseb, kuid mingil hetkel seansi ajal hakkas ta väga sügavalt sisse ja välja hingama. Seansi lõppedes küsisime, et millest selline eriline hingamine hakkas ning Mari vastas, et tekkis tahtmine väga sügavalt hingata. Kui Reiki kuur läbi sai, rääkis Mari, et tal oli ka kunagi astma. Kuu aega hiljem ütles Mari, et olemine on siiani hea ning astmahoogusid ei ole enam täheldanud.
  Mari, 26, astma,

  Taastusravi patsient Kerli kukkus trepist ja murdis hüppeliigese, kinnine luumurd. Kerlile tehti kaks operatsiooni, pandi sisse metalltoed, kuid peale viimast operatsiooni ei saanud ta pool aastat hiljem ikka veel jalale astuda. Kerli toetas jalga maha ainult siis, kui ta seisis. Haiglas käis ta taastusravil üle aasta, kuid nähtavate tulemusteta. Raviarst saatis Kerli samas haiglas töötava massööri juurde, kes oli Reiki praktik ja massaaži nime all tehti Reiki kuur. Pärast Reiki Kuuri lõppu kirjutati Kerli kodusele ravile. Koju läks ta veel karkudega, kuid kaks nädalat hiljem, kui Kerli uuesti taastusravile tuli, käis ta ilma karkudeta ja astus jalale kogu keharaskusega. Kui Kerli kipsi maha võtma läks siis imestas kipsi maha võtnud arst väga, kui nägi opereeritud jalal armi, mis oli nii ilusti kokku kasvanud, et peaaegu ei olnud näha õmmeldud kohta. Õmblemise jäljed naha peal peaaegu puudusid. Reiki oli teinud ka ilusa kosmeetilise korrektsiooni.
  Kerli, hüppeliiges,

  Madis on 21-aastane noormees, kelle tööks on korvpall. Aasta tagasi mängis ta korvpalliturniiril, mis lõppes väga edukalt. Peale turniiri tekkis Madisel pingelang, mis on iseenesest mõistetav turniiride lõppedes. Kui ta oli paar päeva puhanud, algasid taas trennid. Mängusituatsioonis viskas Madis hüppe pealt palli korvi, kuid kaitsja jäi oma kaitsetegevusega hiljaks ja nad põrkasid kokku. Madis maandus ühele jalale ja vigastas oma põlve sidekudesid kolmest küljest. Peale vigastust hakkas ta käima taastusravil, seda umbes pool aastat. Selle aja jooksul paranemine toimus, kuid Madis ei saanud siiski korvpalli mängida, sest jalg oli siiani hell ja pidevalt ka valus. Tema sisetunne ütles, et platsi jaoks ei ole jalg sugugi mitte terve, et temaga võib juhtuda uus vigastus. Märtsis soovitati Madisele Reikit. Madis võttis mõtlemiseks üle poole aasta aega. Septembris võttiski Madis ühendust Reiki soovitaja Toomasega. Küsis, et kas tema jalga on võimalik Reikiga tervendada, kuna siiani ei olnud see korralikult terve. Aeg lepiti kokku saabuvale nädalavahetusele. Madis sai Reikit kolm päeva. Ta ütles, et kui talle Reikit tehti, siis põlves oli tunne nagu “tõmbaks miski põlve sees liigest paika”, samas oli tal tunne, et põlve väänatakse oma õigesse asendisse. Pärast kolme Reiki päeva tundis Madis ka sisemise enesekindluse kasvu. Olemine oli väga hea. Kui tavaliselt oli pärast soojenduse tegemist põlv valulik siis pärast Reiki seansse ütles Madis, et põlvel poleks nagu kunagi midagi viga olnud. Mingit probleemi pole selle põlvega olnud ka aastaid hiljem.
  Madis, 21, põlv,

  Lainel oli südameklapirike. Tema vererõhu alumine näitaja ei langenud alla 150 umbes 15 aastat, sellele lisaks oli tema keha parem pool justkui halvatud seisundis. Seda ei olnud diagnoositud halvatusena, aga Laine ei suutnud korralikult käia, kuna parem keha pool oli tundetu ja tuim. Kui ta küsis oma raviarstilt, kas ta massaaži võib saada, siis arst mõtles pikalt ja vastas, et ainult tema omal vastutusel, kuna sellise diagnoosiga patsientidele on massaaž välistatud. Laine otsustas siiski massaaži kasuks. Pärast viiendat massaaži leidis massöör, et mingisugust tulemust ei ole ning soovitas patsiendile Reikit. Laine nõustus. Esimese kahe Reiki seansi järel tundis Laine teise päeva õhtul südame piirkonnas raskust ning tema enesetunne oli halb. Järgmise päeva hommikul tundis ta end aga väga hästi. Ta mõõtis oma vererõhku ning tulemuseks oli 120/90. Igaks juhuks, et välistada mõõtmisviga, kontrollis ta mõõtmist veel viis korda, tulemus oli endiselt 120/90. Kokku sai Laine kaheksa korda Reikit. Selle aja jooksul tundetus ja tuimus tema keha paremas pooles “voolas” välja ning asendus heaolu tundega. Parem jalg oli veel tuim. Patsient kirjutati haiglast välja. Nädala aja pärast helistas Laine ning teatas, et tuimus tema jalas on kadunud. Ta oli äärmiselt tänulik. Tema vererõhk oli jäänud stabiilseks, 120/90. Laine oli tagasi saanud oma elurõõmu. Ta on siiani väga rahul ning probleemide ilmnemisel lubas uuesti ühendust minuga ühendust võtta. Möödunud on kaheksa aastat, patsient on siiani hea tervise juures. Kohtusime juhuslikult 16 aastat hiljem ühes toidupoes ja Laine kohta pean ütlema, et elurõõm oli tal endiselt alles ja tervis oli tal ka väga hea. Elu oli endiselt elamist väärt, nagu ta ise ütles.
  Laine, südameklapirike,

  Laura on neiu 20.ndates eluaastates, kellel oli jalaluu murd hüppeliigese piirkonnas, kurtis muret, et luu peaks olema juba ammu kokku kasvanud aga jala peale astuda ei ole võimalik, valu on tugev kui kogu keharaskusega peale astuda. Ka arstid olid sama meelt, et luu on kokku kasvanud ja probleeme ei tohiks enam käimisega olla. Neiu aga käis ikkagi karkudega ja jalga toetas maha vaid siis kui ei seisnud. Probleem oli selles, et tal ei toimunud justkui tervenemist, nagu oleks tervenemisel pidur peal. Neiu käis Reikit saamas korra nädalas, kokku neli korda kuu aja jooksul. Kui ta tuli teist Reiki seanssi saama oli ta endiselt karkudega ja pidi ootama kuni eelmise kliendi ära saadan. Kui oli järg tema käes, vaatas ta säravate silmadega mulle otsa ning ütles, et ta sai jala peale astuda ja valu on peaaegu kadunud. Tegime neli korda Reikit ikkagi ära ja ta oli sisuliselt saanud tervenemise jälle käima. Kuskil kahe nädala pärast oli probleem täielikult unustatud.
  Laura, jalaluumurd,

 • Pakutavad teenused ja hinnad

  Teenus

  Kestvus

  Maksumus


  Konsultatsioon

  30 min

  20€


  Kolme teemanti reiki

  20 min

  35€


  Reiki kuur

  4 x 60 min

  180€


  Reiki üksik seanss

  60 min

  50€


  Reiki saatmine

  1 nädal

  50€


  Reiki I astme kursus

  2 päeva

  200€


  Reiki II astme kursus

  2 päeva

  250€


  Reiki Meistri kursus

  sõltub

  600€


  KvantHäälestus

  60 min

  35€


  Energeetiline korrastamine

  45 min

  45€


  Maatriksi seansid

  35 min

  35€


  Maatriks seanss ja pointimine

  60 min

  50€


  Akupunktuuri massaaž

  90 min

  58€


  Kätemassaaž

  20 min

  20€


  Õla ja kaelamassaaž

  20 min

  20€


  Selja-, kaela- ja õlavöötmemassaaž

  40 min

  30€


  Selja-, kaela- ja õlamassaaž akupunktuuriga

  40 min

  35€


  Klassikaline massaaž

  60 min

  55€


  Hingevälja korrastamine

  90 min

  70€


  Lifeconcept konsultatsioon

  60 min

  40€


  Lifeconcept vastuvõtt

  90 min

  50€


  Psühholoogiline nõustamine

  90 min

  70€