Hingevälja korrastamine

Kõige tähtsam osa inimeseks olemisel on saavutada ja olla Õnnelik, Rahulolev ja terve füüsilise kehaga. Räägin siinkohal meie loomulikust olekust, korrastatud olemisest, kus meie Hingeseisundi põhiolemuseks on õnnetundes elamine ja olemine.

Hingeväli on meie energeetiline substants või aine, mis koosneb erinevatest energiatest ja mustritest. Hingeväljas sisaldub ka teadvus ja füüsiline keha. Füüsiline keha on hinge osa, millega saame Maa peal elada ja liikuda ning Hinge seisundist sõltub selle keha tervis.

Kõik see, mida me oma hinges kanname, loob meie Hingeseisundi, mida nimetame Hingeväljaks. Hingeväljas olevate mustrite korrastamist võib nimetada ka kui „restardiks,“ mille järgselt toimub teadvuses muutus ja leiame enda sees uuesti üles enda „rahuliku Mina.“

Sisemise rahu saavutame aga õnneliku enesetunde lisana, mis väljendub omakorda ka aja seiskumisena. Sisemise rahu seisundis kogetakse alati, et aeg seisab või puudub aja eksistents. Inimene, kes tunnetab ennast väljaspool aega ja ruumi, tunnetab ka oma keha tervenemist, mis algab kohe, kui saavutada seisund Õnnelik, Rahulolev ja füüsiliselt terve.

Selle seisundi saavutamine on võimalik vastavat oskust omava inimese juures energiaseansil osaledes, mille ajal toimub Hingevälja mustrite korrastamine. Iga inimese Hingeväli on erinev, mistõttu igaüks tunnetab seda just talle omaselt. Sarnaseid Hingemustreid ei esine isegi kaksikutel. Hingevälja korrastamisega tasakaalustub sisemaailm ja selle tasakaalu põhiolemus on Õnnelik, Rahulolev ja Terve. Saades tundma uuesti oma Hinge, algab nii Hinge kui ka füüsilise keha tervenemine ning Õnnetunne saab taas meie sees oma koha tagasi.

Hingevälja korrastamist teeb Maatriksi, KvantHäälestuse ja Reiki Meister Toomas Piik