Kvanthäälestus

KvantHäälestus (KVH) – see mõjuvõimas uus tehnika põhineb peaaegu salajasel õpetusel, mis sai alguse üle 4000 aasta tagasi Indias. Õpetus, millega kutsud esile teadlikkuse, mis teadvustab loovuse seemneid ülima selgusega. See on lihtne tehnika, mille abil istutada teadvusse seemneid tugevama tervise, suuremat rahuldust pakkuvate suhete, materiaalse kindlustatuse või ükskõik mille saavutamiseks, mida elult ihkad.

KVH ainulaadse praktilise tehnika abil on võimalik siluda suhteid ja majanduslikke raskusi ning koguni leevendada keskkonnaprobleeme. KVH muudab abstraktseimadki teemad arusaadavaks ja praktiliseks ning tekib arusaam enda mõistusesügaviku harmoonilistest tsoonidest. Lihtsamalt selgitades – igaüks hakkab aru saama oma sisemaailmas toimuvast, tunnetama oluliselt sügavamalt välismaailmas toimuvat ja sütitab suurema potentsiaali elueesmärkide saavutamiseks.

KVH ajal toimub vabanemine igasugustest mõtetest peas. Toimub täielik tühjenemine, mis loob vaba ja õnneliku olemise seisundi. Mõistuse hääl vaikib ja kehas on tunda energia muundumist. Luuakse eriline seisund, mis käivitab protsessi vabanemaks vaimsest ja hingelisest stressist. Spontaanselt tekib energeetiline väli, kus aktiveerub autonoomne närvisüsteem ja inimese kogu energeetiline olemus hakkab automaatselt muutuma võimalikult ideaalsesse seisundisse. KVH kiirest tervendavast väest on võimalik juba ühe protseduuriga ammutada jõudu, mille abil enda suurimad vaimsed ja materiaalsed eesmärgid saavutada.

Selle murrangulise tervendamistehnika abil on tuhanded inimesed üle kogu maailma vabanenud ennast kimbutanud emotsionaalsetest ja füüsilistest ebakõladest. Näiteks, KVH abil parandatakse inimeses materiaalse jõukuse kahte poolt: majanduslikku olukorda ja sellega seotud negatiivseid emotsioone.

KVH tegemisel vabanevad pingeseisundid eelkõige kesknärvisüsteemist ja füüsilises kehas hakkavad toimuma kohesed taastumis- ja tasakaalustumisprotsessid, mis ongi tervisliku seisundi paremaks muutumine või tervenemine. Protsess mõjutab ja käivitab koheselt kõiki võimalikke seisundeid inimese sees ja teda ümbritsevas energiaväljas. Sisuliselt muutub inimese organismis kõik.

KvantHäälestuse seansi tulemuseks on õnnelik, rahulolev ja füüsiliselt terve inimene.

KVH algkursusel õpime eelkõige tunnetama iseennast, mis on aluseks kvanthäälestuse protsessi käivitamiseks. Muudame seisundit enda sees ja enda ümber ning teeme läbi ka KVH teisele inimesele.

Kvanthäälestust praktiseerib Toomas Piik