Maatriks

Maatriks – tuleviku meditsiin

Maatriksist rääkides mõtleme selle nimetuse all kõikehõlmavat energiavõrgustikku, mis sisaldab kogu olemasolevat informatsiooni kõige kohta. Selle võrgustikuga ühenduses olles on võimalik meie teadvusel käivitada ennast taastavad protsessid, mis omakorda parandab oluliselt meie tervislikku seisundit. Peaaegu on unustatud on teadmine, et kõik organismid on võimelised ennast ise taastama. See tähendab, et me saame ennest ise terveks teha, vahest on vaja ainult väikest tõuget.

Maatriks on teadvuse tehnoloogia, mis keskendub teadvuses toimuvate seisundite muutmisele. Maatriks, kui tervendamise süsteem sisaldab endas ülisuures koguses väga mahukat informatsiooni, mis võimaldab muuta energeetikat igas elusolendis.

Inimese loomulik olek on olla õnnelik, rahulolev ja füüsiliselt terve. See on ideaalne seisund, mille poole püüdlevad alateadlikult kõik inimesed. Maatriks võimaldab muuta seisundeid alati paremuse poole, võib ka öelda, et see tasakaalustab meie teadvuses toimuva ja tervis paraneb.

Maatriksit tutvustavatel loengutel tuleb juttu teadvuses toimuvatest protsessidest ja kuidas meie tervis on seotud meie mõtete, tujude ja teiste inimeste käitumismustritega. Maatriksis sisalduva infoga kaasneb teadvuse muutumine, mis annab julguse ja uskumuse, et kõike on võimalik muuta ja paremuse poole suunata.

Maatriksiga ühendumine annab teadmised ja jõu uskuda kõigesse ilmvõimatusse ja muuta enda sisemaailma nõrkused tugevusteks.

Täpsemat infot seminaride, õppepäevade ja praktikumide kohta leiab kodulehelt.

Loenguid ja seminare viib läbi Maatriksi õpetaja ja psühholoog Toomas Piik